Strona GłównaAktualnościKlienci Citi Handlowy znowu mają lepiej: rusza przedsprzedaż na koncert zespołu Metallica
Aktualności

Klienci Citi Handlowy znowu mają lepiej: rusza przedsprzedaż na koncert zespołu Metallica

Dla fanów muzyki to doskonała wiadomość - Metallica wraca do Europy i w ramach trasy koncertowej WorldWired Tour 2019 zagra w Polsce. Dla klientów Citi Handlowy to kolejna niespodzianka od Citi Specials. Dedykowana przedsprzedaż biletów dla klientów banku rusza w najbliższą środę, 26. września o 10.00 rano.

To już trzecia muzyczna niespodzianka dla klientów Citi Handlowy: po tegorocznym koncercie JAY-Z AND BEYONCÉ i w niecały miesiąc od przedsprzedaży biletów na koncert Maroon 5, Citi Handlowy proponuje nieco cięższe brzmienia. Tym razem klienci Citi Handlowy mogą jako pierwsi kupić bilety na koncert kultowego zespołu Metallica, który odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie 21. sierpnia 2019. 
Dwa dni przed uruchomieniem ogólnej sprzedaży klienci Citi Handlowy będą mogli nabyć – z pomocą karty debetowej lub kredytowej Citi – maksymalnie 4 bilety na to na to wyjątkowe wydarzenie. Po rozpoczęciu przedsprzedaży dedykowanej klientom Citi Handlowy na stronie Live Nation należy wpisać kod promocyjny uprawniający do udziału w przedsprzedaży – to 6 pierwszych cyfr karty. Dokładną instrukcję, jak kupić bilety, można także znaleźć na stronie: https://www.online.citibank.pl/citispecials/przedsprzedaz.html.

Przedsprzedaż biletów będzie dostępna do piątku 28.09 do godz. 9.00. Przedsprzedaż może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli biletów.
Citi Specials to dedykowana platforma korzyści, gdzie w jednym miejscu klienci mogą sprawdzić dostępne dla nich przywileje: wyszukać rabaty dostępne u ponad 300 partnerów programu, wymienić na nagrody punkty za codzienne zakupy w niedawno uruchomionym programie Mastercard Priceless Specials oraz sprawdzić bieżące oferty specjalne takie jak zniżki na bilety samolotowe, na zakupy i inne.
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj