Strona GłównaAktualnościRabaty w 100 restauracjach ze znakiem Gault&Millau
Aktualności

Rabaty w 100 restauracjach ze znakiem Gault&Millau

W najnowszej V edycji prestiżowego „Żółtego Przewodnika” poznamy niemal 100 wyjątkowych restauracji, w których posiadacze kart Citi mogą skorzystać z atrakcyjnych rabatów. To efekt współpracy banku i słynnego francuskiego wydawnictwa kulinarnego - Citi Handlowy będzie strategicznym partnerem Gault&Millau w 2019 roku w Polsce.

Kolejne wydania prestiżowego przewodnika i nagrody dla najlepszych szefów kuchni to od kilku lat najważniejsze wydarzenie na kulinarnej mapie Polski.  Ogłaszane są co roku w czasie ekskluzywnej Gali Gault&Millau, której również patronuje Citi Handlowy. Nagrody są przyznawane w 5 kategoriach:  Szef Kuchni Tradycyjnej, Kobieta Szef, Młody Talent, Szef Jutra i Szef Roku. Publikacja Gault&Millau obiektywnie wskazuje, gdzie warto zjeść – wyróżnione restauracje są starannie zweryfikowane  przez inspektorów Żółtego Przewodnika. W tym roku niemal 100 restauracji, w których klienci Citi Handlowy mogą otrzymać rabaty nawet do 20%,  zostanie w przewodniku wyróżnionych znakiem Citi Specials.
W tegorocznej edycji prestiżowy tytuł Młody Talent otrzymał Arkadiusz Wilamowski, szef kuchni w restauracji Chłodna by Wilamowski, w której dla klientów z kartą Citi obowiązuje rabat do -20%. 
G&M3.jpg
- W ramach programu korzyści Citi Specials wybieramy najlepsze miejsca dla naszych klientów do celebrowania doskonałej kuchni. Prawie 100 restauracji w programie Citi Specials to unikalne miejsca, w których gwarancją jakości jest wyróżnienie „Żółtego Przewodnika”. Jesteśmy dumni, że razem z  Gault&Millau wspieramy rozwój tej jakże smakowitej branży – i proponujemy naszym klientom niezapomniane doświadczenia smakowe z rabatami do 20% dzięki kartom Citi – mówi Miguel Mendes, Dyrektor Departamentu Zarządzania Doświadczeniami Klientów.  
Citi Specials to dedykowana platforma korzyści, gdzie w jednym miejscu klienci mogą sprawdzić dostępne dla nich przywileje: wyszukać rabaty dostępne u ponad 300 partnerów programu, wymienić na nagrody punkty za codzienne zakupy w programie Mastercard Priceless Specials oraz otrzymać nagrody i niespodzianki - w tym przedsprzedaże na koncerty największych światowych gwiazd takich jak Metallica, Pink, Maroon5, Bon Jovi i wielu innych. Na użytkowników platformy Citi Specials czekają także rabaty w dedykowanym programie restauracyjnym skupiającym już około 100 restauracji wyróżnionych przez przewodnik Gault&Millau.
Program Korzyści Citi Specials jest dostępna dla wszystkich posiadaczy kart  z logo Citi.  Wniosek o kartę można złożyć tutaj:

Korzystaj z rabatów do 15% w ponad 100 najlepszych polskich restauracjach i nie tylko

Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj