Strona GłównaAktualnościLegenda rocka dla klientów Citi Handlowy – Phil Collins zagra w Polsce!
Aktualności

Legenda rocka dla klientów Citi Handlowy – Phil Collins zagra w Polsce!

Koncert gwiazdy niezwykłego formatu w Polsce – wokalista słynnej grupy Genesis Phil Collins zagra w Polsce w ramach trasy koncertowej „Still Not Dead Yet Live”.  Występ legendarnego angielskiego rockmana odbędzie się 26. czerwca 2019 roku na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Na klientów Citi Handlowy kolejna niespodzianka Citi Specials - jako pierwsi będą mogli kupić bilety na to wydarzenie. Dedykowana przedsprzedaż biletów dla posiadaczy kart Citi rusza w środę 28.11.2018 o godzinie 10.00.

Phil Collins jest jednym z trzech wykonawców - obok Michaela Jacksona i Paula McCartneya, którzy sprzedali ponad 100 milionów płyt. Artysta, który już kilkukrotnie zapowiadał koniec kariery na scenie muzycznej, kontynuuje światową trasę koncertową. Na żywo Phil Collins gra zarówno solowe utwory, jak i kawałki z repertuaru Genesis. Za perkusją na scenie wspiera go syn.
Kilka dni przed uruchomieniem oficjalnej sprzedaży na koncert gwiazdy klienci Citi Handlowy będą mogli nabyć – z pomocą karty debetowej lub kredytowej Citi – maksymalnie 4 bilety na koncert Phila Collinsa. Po rozpoczęciu przedsprzedaży na stronie livenation.pl należy wpisać kod promocyjny uprawniający do udziału w przedsprzedaży – to 6 pierwszych cyfr karty. Dokładną instrukcję, jak kupić bilety, można także znaleźć na stronie Citi Handlowy. Przedsprzedaż będzie dostępna od środy 28.11.2018 od godz. 10.00 do piątku 30.11.2018 godz. 09.00. Przedsprzedaż może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli biletów.
Citi Specials to dedykowana platforma korzyści, gdzie w jednym miejscu klienci mogą sprawdzić dostępne dla nich przywileje: wyszukać rabaty dostępne u ponad 300 partnerów programu, wymienić na nagrody punkty za codzienne zakupy w niedawno uruchomionym programie Mastercard Priceless Specials oraz sprawdzić bieżące oferty specjalne takie jak zniżki na bilety samolotowe, na zakupy i inne.
Załączniki

Pobierz wszystkie

20181128_Citi Handlowy_Phil Collins_przedsprzedaż.docx

docx | 54,8 KB

Pobierz
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj