Strona GłównaaktualnościKto powiedział, że bankowe programy benefitów to nuda? 
Aktualności

Kto powiedział, że bankowe programy benefitów to nuda? 

Tylko z Citi Specials masz szansę zdobyć bilet na muzyczne wydarzenie roku - już 19 marca tylko tu ekskluzywna przedsprzedaż biletów na czerwcowy koncert Beyonce i Jaya Z. 

Citi Handlowy z początkiem marca oddał do dyspozycji swoich klientów nową platformę Citi Specials. Bank zintegrował w jednym miejscu i przyjaznej wizualnie formie dotychczasowe programy lojalnościowe i rabatowe dla posiadaczy kart z logo Citi. Użytkownicy wszystkich kart debetowych czy kredytowych, bez względu na rodzaj, znajdą tam aktualne informacje pogrupowane w trzech grupach: Rabaty, Nagrody i Niespodzianki. I właśnie w tej trzeciej sekcji od południa w najbliższy poniedziałek można szukać biletów na koncert Beyonce i Jaya Z w ramach ekskluzywnej przedsprzedaży tylko dla klientów Citi.
Już 30 czerwca na jedyny koncert do Polski zawitają Beyonce i Jay Z w ramach światowej trasy OTR II. To pierwsze od czterech lat globalne występy muzycznej pary na taką skalę i show, który konkuruje z koncertem Rolling Stonesów o tytuł wydarzenia roku. Citi Handlowy specjalnie z myślą o wielbicielach muzyki Queen B. przygotował dedykowaną pulę biletów na PGE Narodowy.

OTR II

OTR II coming summer 2018. Visit Beyonce.com for more information.

OTR II

OTR II coming summer 2018. Visit Beyonce.com for more information.

Żeby mieć szansę na bilet z ekskluzywnej puli wystarczy mieć w portfelu kartę z logo Citi. Wszyscy posiadacze kart,  zarówno kredytowych jak i debetowych, będą mieli możliwość zakupu biletu od godziny 12:00 w poniedziałek, czyli niemal pięć dni przed oficjalną sprzedażą, która rusza 23 marca. Przedsprzedaż potrwa do 22 marca do godziny 17:00, ale jest możliwość jej wcześniejszego zakończenia w przypadku wyczerpania zapasów.
Do zakupu biletów potrzebna będzie karta Citi (kredytowa lub debetowa) oraz konto na portalu Livenation.pl (warto więc założyć je z wyprzedzeniem). Każdy klient będzie mógł zakupić max. 4 bilety na okaziciela. Na początek trzeba wpisać pierwszych 6 cyfr swojego numeru karty Citi Handlowy jako kod promocyjny uprawniający do udziału w przedsprzedaży. Kolejne kroki podpowie system. Wszystkie szczegóły na specjalnej sekcji Citi Specials dedykowanej przedsprzedaży. 
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj