Strona GłównaAktualnościKto powiedział, że bankowe programy benefitów to nuda? 
Aktualności

Kto powiedział, że bankowe programy benefitów to nuda? 

Tylko z Citi Specials masz szansę zdobyć bilet na muzyczne wydarzenie roku - już 19 marca tylko tu ekskluzywna przedsprzedaż biletów na czerwcowy koncert Beyonce i Jaya Z. 

Citi Handlowy z początkiem marca oddał do dyspozycji swoich klientów nową platformę Citi Specials. Bank zintegrował w jednym miejscu i przyjaznej wizualnie formie dotychczasowe programy lojalnościowe i rabatowe dla posiadaczy kart z logo Citi. Użytkownicy wszystkich kart debetowych czy kredytowych, bez względu na rodzaj, znajdą tam aktualne informacje pogrupowane w trzech grupach: Rabaty, Nagrody i Niespodzianki. I właśnie w tej trzeciej sekcji od południa w najbliższy poniedziałek można szukać biletów na koncert Beyonce i Jaya Z w ramach ekskluzywnej przedsprzedaży tylko dla klientów Citi.
Już 30 czerwca na jedyny koncert do Polski zawitają Beyonce i Jay Z w ramach światowej trasy OTR II. To pierwsze od czterech lat globalne występy muzycznej pary na taką skalę i show, który konkuruje z koncertem Rolling Stonesów o tytuł wydarzenia roku. Citi Handlowy specjalnie z myślą o wielbicielach muzyki Queen B. przygotował dedykowaną pulę biletów na PGE Narodowy.
Żeby mieć szansę na bilet z ekskluzywnej puli wystarczy mieć w portfelu kartę z logo Citi. Wszyscy posiadacze kart,  zarówno kredytowych jak i debetowych, będą mieli możliwość zakupu biletu od godziny 12:00 w poniedziałek, czyli niemal pięć dni przed oficjalną sprzedażą, która rusza 23 marca. Przedsprzedaż potrwa do 22 marca do godziny 17:00, ale jest możliwość jej wcześniejszego zakończenia w przypadku wyczerpania zapasów.
Do zakupu biletów potrzebna będzie karta Citi (kredytowa lub debetowa) oraz konto na portalu Livenation.pl (warto więc założyć je z wyprzedzeniem). Każdy klient będzie mógł zakupić max. 4 bilety na okaziciela. Na początek trzeba wpisać pierwszych 6 cyfr swojego numeru karty Citi Handlowy jako kod promocyjny uprawniający do udziału w przedsprzedaży. Kolejne kroki podpowie system. Wszystkie szczegóły na specjalnej sekcji Citi Specials dedykowanej przedsprzedaży. 
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj