Strona GłównaAktualnościBon Jovi zagra w Polsce - na klientów Citi Handlowy czeka kolejna przedsprzedaż!
Aktualności

Bon Jovi zagra w Polsce - na klientów Citi Handlowy czeka kolejna przedsprzedaż!

Najbardziej kasowy zespół w historii muzyki rockowej zagra w Warszawie w przyszłym roku w ramach trasy „This House is not For Sale”.  Platforma korzyści Citi Specials proponuje klientom banku kolejną niepodziankę - jako pierwsi będą mogli kupić bilety na to niezwykłe wydarzenie. Dedykowana przedsprzedaż biletów dla posiadaczy kart Citi rusza w środę 31.10.2018 o godzinie 10.00.

To już piąta taka niespodzianka dla klientów banku od Citi Specials w tym roku. Do tej pory Citi Handlowy zaproponował swoim klientom możliwość eksluzywnego zakupu biletów na koncerty gwiazd takich jak Beyonce i JAY Z, Maroon5, P!NK i Metallica. Teraz do tej listy dołącza amerykański zespół Bon Jovi, który 12. lipca 2019 zagra na PGE Narodowy w ramach najnowszej trasy koncertowej „This House is not For Sale”.
Kilka dni przed uruchomieniem oficjalnej sprzedaży klienci Citi Handlowy będą mogli nabyć – z pomocą karty debetowej lub kredytowej Citi – maksymalnie 8 biletów na to na to wyjątkowe wydarzenie. Po rozpoczęciu przedsprzedaży na stronie livenation.pl należy wpisać kod promocyjny uprawniający do udziału w przedsprzedaży – to 6 pierwszych cyfr karty. Dokładną instrukcję, jak kupić bilety, można także znaleźć na stronie Citi Specials. Przedsprzedaż będzie dostępna od środy 31.10.2018 od godz. 10.00 do poniedziałku 05.11.2018 godz. 22.00. Przedsprzedaż może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli biletów.
Citi Specials to dedykowana platforma korzyści, gdzie w jednym miejscu klienci mogą sprawdzić dostępne dla nich przywileje: wyszukać rabaty dostępne u ponad 300 partnerów programu, wymienić na nagrody punkty za codzienne zakupy w niedawno uruchomionym programie Mastercard Priceless Specials oraz sprawdzić bieżące oferty specjalne takie jak zniżki na bilety samolotowe, na zakupy i inne.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Bon Jovi1.jpg

grafika | 67,4 KB

Pobierz
20181029_Citi Handlowy_Bon Jovi_przedsprzedaż.docx

docx | 54,7 KB

Pobierz
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj