Strona GłównaAktualnościPink dla klientów Citi Handlowy. Rusza kolejna przedsprzedaż!
Aktualności

Pink dla klientów Citi Handlowy. Rusza kolejna przedsprzedaż!

Program CitiSpecials nie przestaje zaskakiwać! To kolejna gratka dla melomanów z Citi Handlowy. Tym razem klienci banku jako pierwsi w Polsce będą mogli zakupić bilety na koncert amerykańskiej gwiazdy Pink. Artystka zagra w Polsce w ramach trasy koncertowej „Beatiful Trauma World Tour 2019”. Dedykowana przedsprzedaż biletów dla klientów banku rusza 18.10.2018 o godzinie 9.00.

Po koncercie Beyonce i zakończonych przedsprzedażach biletów na koncerty Maroon 5 oraz zespołu Metallica czas na artystkę nietuzinkową.  Klienci Citi Handlowy jako pierwsi w Polsce będą mogli kupić bilety na koncert Alecia Moore, znanej pod pseudonimem Pink. Od lat 90-tych wokalistka cieszy się niesłabnącą popularnością o światowym zasięgu. Każde jej wydawnictwo osiągnęło gigantyczny sukces komercyjny.  Koncert  Pink odbędzie się 20 lipca 2019 roku, w Warszawie na PGE Narodowy. 
Kilka dni przed uruchomieniem oficjalnej sprzedaży klienci Citi Handlowy będą mogli nabyć – z pomocą karty debetowej lub kredytowej Citi – maksymalnie 4 bilety na to na to wyjątkowe wydarzenie. Po rozpoczęciu przedsprzedaży na stronie livenation.pl należy wpisać kod promocyjny uprawniający do udziału w przedsprzedaży – to 6 pierwszych cyfr karty. Dokładną instrukcję, jak kupić bilety, można także znaleźć na stronie banku tutaj. Przedsprzedaż będzie dostępna od 18.10.2018 godz. 9.00 do 22.10.2018 godz. 9.00. Przedsprzedaż może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli biletów.
Citi Specials to dedykowana platforma korzyści, gdzie w jednym miejscu klienci mogą sprawdzić dostępne dla nich przywileje: wyszukać rabaty dostępne u ponad 300 partnerów programu, wymienić na nagrody punkty za codzienne zakupy w niedawno uruchomionym programie Mastercard Priceless Specials oraz sprawdzić bieżące oferty specjalne takie jak zniżki na bilety samolotowe, na zakupy i inne.
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj