Strona GłównaAktualnościZyskuj podwójnie: Mastercard Priceless Specials już dostępny na platformie Citi Specials
Aktualności

Zyskuj podwójnie: Mastercard Priceless Specials już dostępny na platformie Citi Specials

Program punktowy Mastercard Priceless Specials jest już dostępny dla posiadaczy kart płatniczych Mastercard w Citi Handlowy w ramach Programu Korzyści Citi Specials. Płacąc u partnerów programu kartą debetową i kredytową Mastercard można zbierać punkty, które później wymienimy na atrakcyjne nagrody.

- Cały czas rozwijamy program korzyści dla naszych klientów. Do niedawno uruchomionej platformy Citi Specials z wieloma atrakcyjnymi zniżkami i ofertami dołącza teraz program Mastercard Priceless Specials, w którym codzienne zakupy to punkty – a w efekcie wartościowe nagrody. Nasi klienci zyskują podwójnie z kartami Citi – zniżki u prawie 300 partnerów Citi Specials i punkty w programie Mastercard Priceless Specials. I to każdego dnia, przy codziennych płatnościach  – mówi Miguel Mendes, Dyrektor Departamentu Zarządzania Doświadczeniami Klientów Citi Handlowy.

Nasi klienci zyskują podwójnie z kartami Citi Handlowy – i to każdego dnia, przy codziennych płatnościach - M. Mendes

Aby zbierać punkty w programie Mastercard Pricelss Specials należy zarejestrować kartę płatniczą w programie – można to zrobić w serwisie bankowości elektronicznej Citibank Online. Punkty za płatności dokonane kartą debetową i kredytową są gromadzone na jednym koncie w programie. Są naliczane za każdą transakcję u ponad 70 partnerów programu, takich jak: Carrefour, Circle K, Decathlon, Douglas, Gino Rossi, Home&You, Merlin.pl, Orsay, Tchibo i wielu innych. Ponadto są przyznawane za wszystkie transakcje za usługi gastronomiczne i turystyczne opłacone na terenie Polski. oraz za krajowe połączenia kolejowe, autobusowe czy przejazdy taksówką. Zgromadzone punkty można wymieniać na atrakcyjne nagrody w wielu kategoriach: od biletów do kina i voucherów na zakupy, przez podróże, sport i multimedia, aż po akcesoria kuchenne i zabawki dla dzieci.  
Na powitanie klientów w programie Mastercard Priceless Specials Citi Handlowy przygotował specjalną ofertę „Bilet na start”. Każdy, kto zarejestruję kartę Citi Handlowy w programie do 30.09 otrzyma bilet do sieci kin Cinema City. 
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj