Strona Głównamój blogTy zrób zakupy, karta zrobi resztę za Ciebie. O nowym obliczu programów lojalnościowych
mój blog

Ty zrób zakupy, karta zrobi resztę za Ciebie. O nowym obliczu programów lojalnościowych

Czy posiada Pan / Pani kartę lojalnościową naszego sklepu? To pytanie słyszymy  w marketach, na stacjach paliw, w kinach...  Rodzi spore poczucie winy, jeśli takiej karty nie mamy – ewidentnie coś tracimy. Jeśli z kolei jesteśmy kolekcjonerami takich kart – często o nich zapominamy. A co, gdyby była to jedna karta, która pamięta za nas o zbieraniu punktów? I życie staje się prostsze.

Tradycyjne zbieranie punktów
Ile nieużywanego plastiku znajdziesz w swoim portfelu? 3 sztuki? 5? Można powiedzieć, że w przeciętnym portfelu jest ich kilka. W moim były 4 karty, czyli kawiarnia, hipermarket, stacja benzynowa i SPA. I przyznam się, że nawet korzystanie z karty znanej sieci stacji benzynowej nie było systematyczne, więc punktów starczało co najwyżej na kawę – a cel oczywiście był dużo bardziej „ambitny” - upatrzona torba na laptopa.

Jeśli znasz ten problem, to nie jesteś sam, są nas tysiące. Po prostu podczas zakupów priorytetem jest inna karta - płatnicza.
Punkty przy okazji
Każdego dnia, podczas zakupów, mamy okazję zbierać punkty za zakupy. A gdyby tak zbierać punkty automatycznie? Taką możliwość daje karta płatnicza Citi Handlowy z logo Mastercard – debetowa lub kredytowa – z programem Mastercard® Priceless Specials. To program korzyści, który wyróżnia się przede wszystkim przede wszystkim komfortem. Już nie trzeba pamiętać, żeby przy kasie podać kartę lojalnościową kasjerowi. Teraz wystarczy zapłacić kartą Mastercard za zakupy, a punkty zbierają się same. Wszystko dzieje się bez Twojego zaangażowania.
W programie Mastercard® Priceless Specials otrzymujesz punkty za każdą transakcję kartą u blisko 70 partnerów – zaczynając od popularnych marketów i stacji benzynowych, przez sklepy odzieżowe, po znane kawiarnie i restauracje. Wystarczy tylko zarejestrować ją w programie na stronie banku. 
Dla przykładu. Robiąc zakupy w sklepie Carrefour, czy tankując na stacjach Circle K, wydając 5 zł zyskujesz 2 punkty. Ale już wybierając się na film do Cinema City lub zmawiając pizzę czy czekoladki, za każde wydane 5 zł otrzymasz aż 8 punktów.
Mastercard® Priceless Specials krok po kroku
  • Odbierz kartę Mastercard® Citi Handlowy
  • Zarejestruj ją w programie Priceless Specials
  • Płać kartą u partnerów programu
  • Zdobywaj punkty, które automatycznie zapisują się na koncie Priceless Specials
  • Punkty wymieniaj na nagrody
Klienci Citi Handlowy korzystają podwójnie
W katalogu nagród Mastercard Priceless Specials czeka na Ciebie wiele niespodzianek aż z 11 kategorii. Punkty możesz wymienić zarówno na akcesoria domowe, zabawki czy narzędzia, jak i bilety do kina czy vouchery do burgerowni. W programie Mastercard® Priceless Special każdy po prostu znajdzie to, co lubi i czego potrzebuje.

Warto przypomnieć, że korzystając z kart MasterCard z logo Citi zyskujemy podwójnie. Oprócz zbierania punktów, można również korzystać ze zniżek do blisko 300 partnerów programu Citi Specials – nawet do 50% oraz wyjątkowych, eksluzywnych ofert, takich jak choćby niedawna przedsprzedaż biletów na koncert Beyonce.
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj