Strona GłównaAktualnościRuszyła promocja ”Prawdziwe konto za 0 zł w Citi Handlowy”
Aktualności

Ruszyła promocja ”Prawdziwe konto za 0 zł w Citi Handlowy”

Bezpłatne prowadzenie konta, bezpłatna karta oraz bezpłatne przelewy krajowe - to oferta promocyjna Citi Handlowy dla tych, którzy bankują przez internet. Wisienką na torcie jest linia kredytowa dostępna w koncie – z dodatkowych środków można korzystać bezpłatnie przez 7 dni w miesiącu.

- To bardzo prosta, pozbawiona dodatkowych warunków oferta dla klientów, którzy korzystają z konta  przez internet. Wykonywanie przelewów, otwieranie rachunków walutowych w kilka sekund, przepinanie karty debetowej pod rachunki walutowe czy zmiana limitów na karcie a także możliwość płacenia z użyciem Google Pay - z tych i wielu innych przydatnych funkcji można korzystać online na przyjaznej użytkownikówi platformie Citibank Online. Wszystkie te usługi dostępne za 0 zł – mówi Wojciech Adamczyk, pełniący obowiązki szefa Pionu Zarządzania Produktami Detalicznymi, Usługami Maklerskimi, Segmentami i Siecią Oddziałów. – Dzięki linii kredytowej dodatkowa gotówka jest zawsze pod ręką, do dowolnego wykorzystania: w postaci wypłat z bankomatu, przelewów czy innych transakcji.
Prawdziwe konto internetowe za 0 zł to możliwość:
  • wykonywania bezpłatnych przelewów krajowych przez internet
  • otwarcia bezpłatnego konta walutowego w EUR, USD, GBP i CHF;
  • szybkiego i bezpłatnego podłączenia karty pod wybrany rachunek walutowy;
  • korzystania z linii kredytowej z oprocentowaniem 0% do 7 dni w miesiącu;
  • dodawania karty do konta do aplikacji Google Pay;
  • bezpłatnych wypłat z bankomatów wszystkich sieci w Polsce przy wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych;
  • zakładania konta oszczędnościowego, lokaty, doładowania komórki i wiele innych.
Prawdziwe konto za 0 zł dla internautów w Citi Handlowy to też możliwość skorzystania z jednego z najciekawszych i najbogatszych programu korzyści i przywilejów dla klientów Citi Specials. Zniżki do 50% i oferty specjalne są dostępne na stałe u blisko 300 partnerów programu korzyści Citi Specials.  
Z oferty mogą skorzystać osoby, które po dniu 1 stycznia 2017 roku nie posiadały w banku żadnego produktu depozytowego. Aby skorzystać z oferty prawdziwego konta internetowego za 0 zł należy wypełnić formularz na stronie Banku (klik):
0 zł 1.JPG
Przyznanie oraz wysokość linii kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez Bank Handlowy w Warszawie S.A. Oferta promocyjna obowiązuje do 31. grudnia 2018.
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj