Strona Głównaludzie & wydarzeniaPodwójny Złoty Bankier dla Citi Handlowy
ludzie & wydarzenia

Podwójny Złoty Bankier dla Citi Handlowy

Po raz trzeci z rzędu kapituła rankingu Złoty Bankier uznała Kartę Kredytową Citi Simplicity za najlepszą na rynku. W 9. edycji konkursu na najwyższym podium znalazła się również Pożyczka Gotówkowa Citi Handlowy. 

- Dwie statuetki Złotego Bankiera, najbardziej prestiżowej nagrody w kategorii usług bankowych, to dla nas ogromne wyróżnienie. Karta kredytowa to od 20 lat flagowy produkt Citi Handlowy, doceniany przez naszych klientów za jasne i przejrzyste zasady oraz wyjątkową funkcjonalność, uznawaną na całym świecie. Citi Simplicity już po raz trzeci z rzędu otrzymuje najwyższe wyróżnienie „Najlepszej karty kredytowej” w konkursie Złotego Bankiera – mówi Katarzyna Przybyła, Szef Pionu Niezabezpieczonych Produktów Kredytowych Citi Handlowy.

Klienci oczekują – prostoty, szybkiego procesu – najlepiej gdy realizowany jest przez internet – i transparentnych zasad korzystania z produktu. I według tych zasad zbudowaliśmy właśnie naszą ofertę – wyróżnioną przez kapitułę konkursu Złoty Bankier - Katarzyna Przybyła, Szef Pionu Produktów Kredytowych

Citi Simplicity to jedna z najlepszych ofert wśród kart kredytowych na rynku.  Pozbawiona opłaty rocznej, z rzeczywistą roczną stopą procentową 10,47% jest prostym i tanim źródłem gotówki, która może być spłacana w ratach. Proste pożyczanie dzięki karcie kredytowej – za pomocą kilku kliknięć, poprzez bankowość mobilną i bez zbędnej dokumentacji – to szybka i wygodna alternatywa dla pożyczek konsumenckich.
W dwustopniowym procesie wyboru najlepszych produktów przez zespół ekspertów, uwzględniającym parametry cenowe oraz funkcjonalność produktu w zależności od profilu klienta, kapituła rankingu „Złoty Bankier” nagrodziła także Pożyczkę Gotówkową Citi Handlowy. – Na bardzo konkurencyjnym rynku nasz produkt pozostaje bezkonkurencyjny. Pożyczka Gotówkowa Citi Handlowy to szybka odpowiedź na niespodziewane potrzeby - bez konieczności wychodzenia z domu, z decyzją kredytową w ciagu godziny i atrakcyjną ofertą cenową. Wyróżniana w poprzednich edycjach konkursu, w tym roku na 1. miejscu – Pożyczka Gotówkowa Citi Handlowy spełnia oczekiwania klientów ze względu na jakość obsługi klienta. A klienci oczekują – prostoty, szybkiego procesu – najlepiej gdy realizowany jest przez Internet – i transparentnych zasad korzystania z produktu. I według tych zasad zbudowaliśmy właśnie naszą ofertę – wyróżnioną przez kapitułę konkursu Złoty Bankier  – mówi Katarzyna Przybyła.
ZB1.jpg
Nagroda Złotego Bankiera to od prawie dekady największe wyróżnienie na polskim rynku bankowym. Jej laureatami są banki, które w swojej działalności stawiają na najlepsze praktyki rynkowe, a ich produkty i usługi są odpowiedzią na oczekiwania i potrzeby klientów. Nagrody dla najlepszych banków posiadających w swojej ofercie konto osobiste, kartę kredytową, kredyt gotówkowy i kredyt hipoteczny, zostały przyznane przez ekspertów Bankier.pl i Pulsu Biznesu na podstawie trwającej przez trzy miesiące analizy 200 propozycji finansowych produktów i usług.
ZB_statuetka.jpg
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj