Strona GłównaAktualnościStartuje konkurs Citi Handlowy - do wygrania 500 000 zł  w łącznej puli nagród
Aktualności

Startuje konkurs Citi Handlowy - do wygrania 500 000 zł  w łącznej puli nagród

27. lipca rusza nowy konkurs Citi Handlowy dla kart kredytowych. Klienci, którzy do końca września zaaplikują o kartę kredytową w Citi Handlowy i będzie nią Citi Simplicity, mogą wziąć udział w konkursie. Główna wygrana to 250 000 zł. Nagrody dodatkowe to gwarantowane vouchery na kwotę 250 zł oraz 200 smartphone’ów Samsung Galaxy A6 Dual 2018.

- Citi Simplicity, już trzykrotnie nagradzana Złotym Bankierem jako najlepsza karta kredytowa na rynku, jest prostym i tanim sposobem na dodatkową gotówkę. To świetne narzędzie do szybkiego i samodzielnego rozkładania zakupów na raty. Teraz, oprócz korzystania z wszystkich benefitów naszego produktu, klienci mogą także wziąć udział w konkursie z nagrodami gwarantowanymi i naprawdę atrakcyjną nagrodą główną. Wystarczy odrobina kreatywności! -– mówi Marcin Domagała, Dyrektor Departamentu Zarządzania Produktem Karta Kredytowa. 
Konkurs potrwa od 13. lipca do 1. października 2018. Aby wziąć w nim udział, klient musi zaaplikować o kartę kredytową, aktywować ją i wykonać transakcje na kwotę min. 1 000 zł. To wystarczy, aby otrzymać nagrodę gwarantowaną, czyli voucher na 250 zł do zrealizowania w sklepach Biedronka. Aby mieć szansę wygrać nagrodę główną, trzeba zaproponować hasło reklamowe dla Karty Kredytowej Citi Simplicity i zgłosić na stronie konkursowej. Jury złożone z ekspertów banku wybierze najlepsze hasło, a pomysłodawca otrzyma nagrodę główną 250 000 zł. Kolejnych 200 wyróżnionych haseł otrzyma smartphone Samsung Galaxy A6 Dual 2018.
Kampania promująca konkurs w mediach jest planowana w internecie (sieci afiliacyjne, blogi finansowe, kampania w wyszukiwarkach oraz kampanię display) oraz na nośnikach zewnętrznych, m.in. muralu w Warszawie, billboardach, ekranach LCD w autobusach i skrzydełkach rowerowych na rowerach miejskich.
W konkursie mogą wziąć udział osoby, które nie posiadały Karty Kredytowej Citi Handlowy po 01.06.2015. Regulamin konkursu jest dostępny na stronie: www.citihandlowy.pl/konkurs
mural_konkurs_500.JPG
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj