Draft preview only
- do not share externally.

Strona GłównaAktualnościWesprzyj walkę ratowników z koronawirusem! Rusza zbiórka crowdfundingowa, która zapewnić ma czwarty tydzień posiłków dla personelu medycznego.
Aktualności

https://planetheroes.pl/projects/verified/590#spotlight

Wesprzyj walkę ratowników z koronawirusem! Rusza zbiórka crowdfundingowa, która zapewnić ma czwarty tydzień posiłków dla personelu medycznego.

Personel ratownictwa medycznego odgrywa dzisiaj kluczową rolę. Nie bez powodu mówi się o nich „cisi bohaterowie”- działają na pierwszej linii frontu, po kilkanaście godzin dziennie, walcząc o życie i zdrowie Polaków. Platformowa crowdfundingowa Planet Heroes razem z  #CitiVolunteers  – wolontariuszami Citi w Polsce –  oraz Fundacją Citi Handlowy im. L. Kronenberga uruchomiła zbiórkę specjalną na rzecz wsparcia personelu medycznego w  ich codziennej pracy.

Projekt jest kontynuacją akcji wolontariuszy Citi w Polsce, którzy trzeci tydzień zapewniają już posiłki dla 40 placówek medycznych  Warszawie i Olsztynie.  Ze wsparcia skorzystało ponad 330 ratowników. To ponad 4500 dostarczonych posiłków. Teraz każdy z nas może dołożyć swoją cegiełkę dla zapewnienia pełnowartościowego, ciepłego posiłku dla personelu medycznego każdego dnia. Wystarczy zasilić projekt dowolną kwotą, która pomoże w realizacji wsparcia w kolejnym tygodniu.
- Ten posiłek to wyraz naszej wdzięczności dla ich bezcennej pracy – mówią wolontariusze Citi w Polsce - Oni ratują nasze życie i zdrowie, pracując w warunkach wysokiego ryzyka. Dzisiaj ratownicy pracują po kilkanaście godzin dziennie. Ten ciepły posiłek to pełnowartościowa dawka energii, która pomaga bohaterom sprostać wyzwaniom w tej trudnej codzienności, podkreślają wolontariusze Citi w Polsce.
Zadbajmy o nich razem w tym świątecznym czasie!  
Bądźcie częścią tej pomocy!
Dołącz. Działaj. Zmieniaj na lepsze!

Link do zbiórki    

Planet Heroes - The first eco crowdfunding platform

Pick up the trash & get extra cash

Wolontariat_post_FB.jpg
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj