Strona Głównamój blogRealizuj swoje pasje z Programem Citi Specials!
mój blog

Realizuj swoje pasje z Programem Citi Specials!

Jedni lubią małe i duże podróże, inni podróżują po świecie pełnym ekscytujących smaków, a jeszcze inni pasjonują się polowaniem na okazje. Nie zapominamy również o zapalonych sportowcach i fanach relaksującego odpoczynku w spa. Bo obojętnie, co jest Twoją pasją - w Citi Specials zawsze znajdziesz inspirację i interesujące rabaty.

Program Korzyści Citi Specials
Z kartą Citi Handlowy możesz więcej! Na przykład korzystasz z rabatów, inspirujesz się i przeżywasz Bezcenne® Chwile. A wszystko to w ramach ofert partnerów, które zostały podzielone na 5 głównych pasji!
  • Podróże
  • Kulinaria
  • Rozrywka
  • Sport i zdrowie
  • Zakupy
entertainment_glowne_desktop.jpg
Częścią Citi Specials jest również Program Mastercard® Bezcenne® Chwile. Wystarczy, że za codzienne transakcje będziesz płacić kartami Citi, a każda płatność przybliży Cię do realizacji wybranego celu – na przykład uczestniczenia w warsztatach kulinarnych, zdobycia biletów do parków rozrywki i teatrów czy wejściówek na festiwale muzyczne i filmowe. Wróćmy jednak do Citi Specials i sprawdźmy, jak bank Citi Handlowy wspiera pasje swoich Klientów.
Dla pasjonatów podróży
Jeśli czujesz się obywatelem świata, a Twoją pasją jest poznawanie nowych krajów i kultur, wejdź do Citi Specials i zainspiruj się do odwiedzenia kolejnych kierunków. Kto wie, być może to właśnie rabaty do konkretnych hoteli przekonają Cię do wyboru tej a nie innej destynacji. Pamiętaj, że możesz też upolować zniżki na przeloty czy wynajem samochodów oraz odebrać nagrodę w programie Bezcenne Chwile i wybrać się w wyjątkową podróż – np. na festiwal filmowy w Cannes.
travel_glowne_desktop.jpg
Smakosze wiedzą, co dobre
A to, co dobre, jest właśnie w Citi Specials! W ramach naszego Programu Restauracyjnego w świecie kulinariów czekają na Cebie rabaty nawet do 20% w 150 restauracjach w całej Polsce. A jeśli lubisz przekraczać granice, znajdziemy też wspaniałe restauracje w innych krajach. Wszystko po to, by Twoja pasja jeszcze lepiej smakowała! Dlatego w Citi Specials znajdziesz też świetne oferty na dostawy posiłków do domu czy wynajem kucharza na prywatną imprezę oraz możliwość wymiany punktów np. na wyjątkową kolację dla dwojga.
dining_glowne_desktop.jpg
Jak zabawa to zabawa
Rozrywka to nie tylko imprezy do białego rana, ale też fascynujące przedstawienia teatralne, wypady do kina czy na koncerty ulubionych artystów. Citi Specials wspiera Twoją pasję do szeroko pojętej sztuki, dlatego znajdziesz u nas rabaty na streaming spektakli teatralnych czy bogatą ofertę przedsprzedaży na koncerty organizowane przez Live Nation! Do tej pory Klienci Citi Handlowy mogli się rozerwać przy dźwiękach zespołu Metallica, Madonny czy Stinga! Uwielbiasz festiwale? Wymień swoje punkty w programie Bezcenne Chwile na bilet na Open’era!
Przyjemność z zakupów
Uwielbiasz kupować dla siebie i bliskich? Dobrze, że jesteś z nami! W Citi Specials oferujemy zniżki u naszych partnerów, a także w ponad 5000 sklepach stacjonarnych i internetowych. I to tak po prostu – wystarczy korzystać naszych kart debetowych lub kredytowych. To co, kiedy ruszasz na kolejne zakupy? Pamiętaj, że swoje punkty możesz rówież wymienić na vouchery na zakupy u partnerów programu. Fajnie, prawda?
shopping_glowne_desktop.jpg
Dla zapalonych sportowców
Nie umiesz usiedzieć w miejscu? Ruszaj na bieżnię, do parku lub zacznij przygotowania do maratonu. W naszym programie korzyści znajdziesz wiele interesujących ofert do sklepów sportowych i siłowni. A także zniżki na badania i do salonów spa, które pomogą Ci w relaksie i odpoczynku zbolałych mięśni. Chcesz zrobić niespodziankę swojemu dziecku? Wymień punkty na możliwość eskorty na boisko jego ulubionej drużyny.Jak widzisz, pasje bywają różne, ale my zawsze jesteśmy blisko Ciebie i Twoich zainteresowań. Zainspiruj się dzięki Citi Specials, a zaoszczędzisz pieniądze i rozwiniesz swoje pasje. Więcej o Programie przeczytasz na naszej stronie.
sport_glowne_desktop.jpg
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj