Strona Głównamój blogObejrzyj wywiad z Andrzejem Polanem! Rozmowa, która pobudza kubki smakowe.
mój blog

Obejrzyj wywiad z Andrzejem Polanem! Rozmowa, która pobudza kubki smakowe.

Po inspirującej rozmowie o podróżach z Aleksandrem Dobą, czas na pełen smaczków wywiad z szefem kuchni – Andrzejem Polanem. Jarosław Kuźniar zaserwował kolejnemu gościowi programu “Citi Inspiruje – ludzie z pasją” wiele pytań o to, jak od kuchni wygląda prowadzenie restauracji. A w zamian otrzymał...
Kreatywny spacer po ukochanych smakach
Co jest potrzebne, aby stworzyć niezapomniane danie, które zachwyci każdego smakosza? Szczypta talentu, garść inspiracji i kilka kilogramów ciężkiej pracy. Bo szef kuchni na swoje kulinarne mistrzostwo pracuje całe lata, często zaczynając od pracy na zmywaku. Tak też było w przypadku Andrzeja Polana, właściciela niezwykle klimatycznej restauracji - “Polana Smaków” w Warszawie.

W rozmowie z Jarosławem Kuźniarem Andrzej Polan zdradził, że największą inspiracją jest dla niego otaczający nas świat - piękno polskich krajobrazów, tradycyjne smaki obiadów naszych babć czy zwyczajny, codzienny spacer. I w taki właśnie na spacer po swoim kulinarnym świecie zabierze każdego, kto obejrzy 2. odcinek “Citi Inspiruje – ludzie z pasją”.
To mi smakuje, czyli... Program Restauracyjny, rabaty i darmowa dostawa jedzenia!
Andrzej Polan podczas programów telewizyjnych czy tzw. live cookingu zawsze z wielką pasją opowiada o przyrządzanych przez siebie potrawach. Tym razem można zachwycić się nie tylko tym, co na talerzu, ale i inspiracjami, dzięki którym ze ślinką na ustach pobiegniemy do jednej z restauracji obecnych w programie Citi Specials . Czego jeszcze można spodziewać się po rozmowie Jarosława Kuźniara z Andrzejem Polanem?
  • Dowiesz się, jak za niewielkie pieniądze znacznie częściej chodzić do restauracji.
  • Odkryjesz, co warto dodać do tatara, by miał niepowtarzalny smak.
  • Usłyszysz o pięknie wypolerowanym jabłku, które nie zepsuło się przez 3 miesiące.
  • Przekonasz się, że warto czytać przewodniki kulinarne.
  • Posłuchasz o najciekawszych smakach świata.
Citi Handlowy – bank, który inspiruje
Jesteś typowym foodie, któremu podczas każdej degustacji towarzyszą niezapomniane emocje? Zobacz program przygotowany przez Citi Handlowy i zainspiruj się do kolejnych kulinarnych przygód. Bądź również na bieżąco z ofertą Citi Specials i korzystaj z rabatów - nawet do 20% do najlepszych restauracji w całej Polsce.Jesteś typowym foodie, któremu podczas każdej degustacji towarzyszą niezapomniane emocje? Zobacz program przygotowany przez Citi Handlowy i zainspiruj się do kolejnych kulinarnych przygód. Bądź również na bieżąco z ofertą Citi Specials i korzystaj z rabatów - nawet do 20% do najlepszych restauracji w całej Polsce.
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj