Strona Głównamój blogCiti inspiruje - dirt jumping
mój blog

Citi inspiruje - dirt jumping

Ona nie odkłada niczego na później - poznaj kobietę wkręconą w dirt jumping!

Jesteś wkręcony w rowerową pasję? A może dopiero zaczynasz? Natalia Budner w podskokach opowie o dirt jumpingu i zdradzi, jak zarządzać finansami, by zrealizować swoje marzenia i zbyt wiele nie wydać!

Daj się porwać swojej pasji i sprawdź, do czego przyda Ci się karta kredytowa 

Wracamy z kolejnymi odcinkami programu “Citi inspiruje”! 
W pierwszej odsłonie przedstawiamy Natalię Budner, której pasją jest rower, a konkretniej dirt jumping - dyscyplina polegająca na wykonywaniu skoków i ewolucji w powietrzu. Natalia zabrała nas do Bike Parku Kazoora, gdzie opowiedziała nam o tym:
· jak zaczęła się jej rowerowa pasja,
· jak przygotowuje się do sezonu,
· czy pandemia pokrzyżowała jej plany,
· na co powinni zwrócić uwagę rodzice dzieci, które chcą rozpocząć treningi,
· a także powie kilka słów o niespodziewanych wydatkach 😉

Pasje a karta kredytowa – czy mają ze sobą coś wspólnego?

Pandemia pokazała, że nasz świat może się zmienić w kilka chwil i czasem trudno się na to przygotować. Wystarczy coś, co zdarzy się całkowicie nieoczekiwanie, a my musimy przewartościować naszą codzienność i w konsekwencji... nasze finanse. Czy w takich sytuacjach jest jeszcze miejsce na pasję? TAK! I właśnie o tym będzie również mówić Natalia Budner.
Kiedy nie wiemy, co przyniesie jutro, warto mieć w portfelu coś, co zawsze przyjdzie nam z finansową pomocą. Mowa o karcie kredytowej, która umożliwia wzięcie nieoprocentowanej pożyczki. Wszystko dzięki okresowi bezodsetkowemu. Wystarczy spłacić kartę w ciągu 56 dni, a udzielona pożyczka nie będzie Cię nic kosztować. Fajnie, prawda?
Co więcej, karta kredytowa Citi Handlowy to również dodatkowe rozwiązania, które jeszcze bardziej ułatwiają rozwój Twojej pasji. Jednym z nich są Raty w Karcie. Na czym to polega? Możesz kupić nowy rower lub oddać stary do serwisu, zainwestować w ochraniacze lub odpowiednią dietę, a transakcje rozłożysz na wygodne i niewielkie raty. Warto tu wspomnieć, że aby skorzystać z rat, nie musisz szukać miejsc oferujących sprzedaż ratalną. Tak naprawdę dotyczy to wszystkich transakcji od 100 zł - niezależnie od tego, gdzie zostały wykonane. (RRSO: 10,24%).
Zobacz wideo “Citi inspiruje” i razem z Natlią Budner wkręć się w... rower! 
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj