HomeAktualnościGrupa Citi rozwija się w Warszawie, zostaje najemcą powierzchni biurowej w Browarach Warszawskich
What's new

Grupa Citi rozwija się w Warszawie, zostaje najemcą powierzchni biurowej w Browarach Warszawskich

Citi Solutions Center (polski oddział Citibank Europe, plc),  jedno z największych centrów usług wspólnych Citi na świecie, wynajęło powierzchnię biurową w zrewitalizowanym kompleksie Browarów Warszawskich. Decyzja wpisuje się w strategiczne plany rozwoju firmy w Polsce i jest odpowiedzią na rosnące w tempie 100 osób na miesiąc zatrudnienie w lokalizacjach w Warszawie i Olsztynie.

Polska to dla nas jeden z najważniejszych rynków. Mimo pandemii kontynuujemy rekrutację – do końca roku planujemy zwiększyć zatrudnienie w naszych centrach w Warszawie i Olsztynie do ponad 6,000 osób - powiedział Kevin Murray, szef polskiego oddziału Citi Solutions Center. Obecnie większość z nas pracuje zdalnie, ale wiemy, że gdy z czasem wrócimy do biur, ważne będzie, żeby nie tylko były one bezpieczne, ale też zapewniały komfort i satysfakcję z pracy.
Citi zajmie trzy piętra na terenie Browarów. Pracę znajdzie tu do 440 osób. Poza lokalizacją w ścisłym centrum miasta i świetną infrastrukturą komunikacyjną, atutem lokalizacji jest też bliskość głównej siedziby firmy, znajdującej się przy ulicy Prostej. Citi Solutions Center rozpoczął swoją polską działalność w 2005 roku i obecnie zatrudnia ponad 5200 osób w Warszawie i Olsztynie. Jest jedną z najbardziej dynamicznych firm tego sektora w Polsce i największym centrum operacyjnym Grupy Citi w EMEA, świadczącym kompleksowe usługi biznesowe dla klientów banku w 96 krajach.
Wynajęcie kolejnej przestrzeni biurowej jest wpisane w długoterminowe plany związane z polskim rynkiem i kontynuację procesów rekrutacyjnych. Dzięki strategii opartej na wirtualizacji środowiska pracy, obecnie większość nowych pracowników od pierwszych dni zatrudnienia może pracować zdalnie, logując się do firmowej sieci. Przyjęte podejście, wypracowane standardy i istniejące w firmie procedury pozwoliły sprawnie przejść na system home office. Obecnie ponad 85% wszystkich pracowników wykonuje swoje obowiązki zdalnie. Nowe biura będą gotowe na przyjęcie osób wracających do pracy stacjonarnej na przełomie trzeciego i czwartego kwartału.

Dodatkowych informacji udziela:

Marta Wałdoch, rzecznik prasowy, tel. 605990433
E-mail: marta.waldoch@citi.com
Zuzanna Przepiórkiewicz, specjalista ds.kontaktów z mediami, tel. 667635432
E-mail: zuzanna.przepiorkiewicz@citi.com
Paweł Zegarłowicz, Public Affairs Officer, tel. 693280160
E-mail: pawel.zegarlowicz@citi.com


Citibank Europe dostarcza rozwiązania biznesowe dla klientów i podmiotów Citi w 96 krajach. W polskich biurach firmy w Warszawie i Olsztynie pracuje ponad 4500 wysoce wykwalifikowanych ekspertów, którzy świadczą szeroki zakres usług w ramach operacji, technologii i infrastruktury. Z Polski realizowana jest m.in obsługa bankowości transakcyjnej i rynkowej, przeciwdziałanie praniu pieniędzy czy weryfikacja ryzyka kredytowego.  

Attachments

Download All

Citi wynajmuje powierzchnie w Browarach Warszawskich.docx

docx | 23.7 KB

Download
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj