Strona Głównamój blog2 lata bez opłat w TIDAL i dostęp do przedsprzedaży LIVE NATION
mój blog

2 lata bez opłat w TIDAL i dostęp do przedsprzedaży LIVE NATION

Nie wyobrażasz sobie dnia bez swoich ulubionych utworów? Teraz cała Twoja muzyka zupełnie za darmo z kartą Citi Simplicity. Citi Handlowy ruszył z promocją, w której możesz otrzymać 2-letni, bezpłatny dostęp do serwisu TIDAL i przedsprzedaży LIVE NATION! „TIDAL” i „promocja” to dwa słowa, o których w ciągu zbliżających się miesięcy warto pamiętać!

cta-wniosek_190527.jpg
Promocja na TIDAL! Zgarnij bezpłatny dostęp!
Promocja obowiązuje od 05.07.2019 r. do 31.12.2019 r. Oferta skierowana jest do nowych klientów, czyli osób, które nie posiadają w Citi Handlowy głównej karty kredytowej. Natomiast pozytywne rozpatrzenie wniosku o wydanie karty Citi Simplicity uzależnione jest od oceny zdolności kredytowej przez bank. Po wypełnieniu wszystkich warunków, które zostały określone w regulaminie promocji TIDAL, otrzymasz elektroniczny voucher uprawniający do 24-miesięcznego, bezpłatnego dostępu do platformy TIDAL o wartości 477,60 zł. Voucher jest ważny tylko dla osób, które nigdy nie posiadały żadnej subskrypcji w serwisie TIDAL.
Cała Twoja muzyka z kartą Citi Simplicity – jak działa promocja na TIDAL?
Wzięcie udziału w promocji na TIDAL jest bardzo proste! Wystarczy złożyć wniosek o kartę bez opłat Citi Simplicity, a potem płacić nią za codzienne transakcje. Jak to wygląda krok po kroku?
  • Złóż wniosek – oferta skierowana jest do nowych klientów. Na złożenie wniosku masz czas do 31.12.2019 r.
  • Korzystaj z bankowości internetowej – w ciągu 3 miesięcy od podpisania umowy minimum raz zaloguj się do serwisu Citibank Online.
  • Płać kartą za zakupy – dokonaj transakcji swoją kartą kredytową Citi Simplicity o łącznej wartości min. 1500 zł, a w ciągu 60 dni otrzymasz kod do aplikacji i będziesz mieć TIDAL za darmo w ofercie na 2 lata.
Dlaczego warto słuchać muzyki w TIDAL?
Dzięki temu, że masz TIDAL za darmo na 2 lata Twoje ulubione utwory są zawsze z Tobą - gdziekolwiek jesteś! W samochodzie, komunikacji miejskiej, w domu, w pracy. A Ty możesz rozwijać swoją muzyczną pasję! TIDAL za darmo w Citi Handlowy to:
  • miliony polskich i zagranicznych utworów 
  • możliwość tworzenia własnych playlist
  • możliwość zapisywania muzyki w trybie offline.
Oprócz 2-letniego dostępu do TIDAL w promocji otrzymasz również możliwość uczestniczenia w ekskluzywnych, limitowanych przedsprzedażach. Posiadacze kart Citi Handlowy jako pierwsi mogli kupić bilety na koncerty takich artystów, jak: Metallica, Phil Collins, Pink, Rod Stewart czy Ariana Grande.
Korzyści z posiadania karty Citi Simplicity:
  • brak opłat za użytkowanie karty – bez gwiazdek, bez dodatkowych warunków,płatności telefonem –możliwość skorzystania z promocji TIDAL za darmo na 24-miesiące po spełnieniu warunków regulaminu promocji.
  • każdą płatność kartą powyżej 100 zł możesz rozłożyć na wygodne raty
  • płatności telefonem – Google Pay
  • możliwość skorzystania z promocji TIDAL za darmo na 24-miesiące po spełnieniu warunków regulaminu promocji.
Wsłuchaj się w siebie - złóż wniosek o kartę, która oferuje Ci tyle korzyści!


Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj