Strona Głównamój blogGwiazdy w Polsce – na jakie koncerty warto kupić bilety?
mój blog

Gwiazdy w Polsce – na jakie koncerty warto kupić bilety?

W duszy gra Ci muzyka? Świetnie! Do Polski coraz chętniej przyjeżdżają największe gwiazdy i dają koncerty, które są spektakularnymi widowiskami. Najlepsze utwory, wyjątkowa oprawa taneczna i świetlna, a także niepowtarzalny klimat. To wszystko czeka na Ciebie w najbliższym czasie! Podpowiadamy, jak zdobyć bilety na koncerty  w przedsprzedaży.

Kto zagra w Polsce? Bilety na najlepsze koncerty!
12.07 na warszawskim stadionie PGE Narodowy zagrała legenda rocka - zespół Bon Jovi! Koncert odbył się w ramach europejskiej trasy This House Is Not For Sale i można było na nim usłyszeć ponad 20 utworów, a wśród nich takie przeboje, jak: “Wanted Dead Or A Live”, “Keep The Faith”, “I’ll Be There for You”, “Bad Medicine” czy “Livin’ On A Prayer”. Bilety na koncert można było zdobyć w przedsprzedaży zorganizowanej specjalnie dla klientów Citi Handlowy, która ruszyła 31.10.2018 r.  
Przedsprzedaż biletów na koncerty – dla klientów Citi Handlowy!
Jeśli nie udało Ci się zdobyć biletów na ten koncert w przedsprzedaży – nie martw się! W ramach programu korzyści Citi Specials posiadacze kart Citi Handlowy mogą otrzymywać wyjątkowe oferty i benefity, zbierać punkty Mastercard Priceless Specials, korzystać ze zniżek i brać udział w wielu przedsprzedażach. Do tej pory nasi klienci skorzystali z możliwości ekskluzywnego zakupu biletów w przedsprzedaży na koncerty takich gwiazd, jak: James Morrison, Sting, Hozier, Beyonce i Jay-Z, Die Antwoord czy Muse.
A to tylko kilku artystów, na których koncerty zorganizowaliśmy przedsprzedaże. Już 20.07 na stadionie PGE Narodowy zagra Pink, a cztery dni później na Stadionie Śląskim - Rammstein. Zbliża się także długo wyczekiwany koncert Ariany Grande. Jak widać, nie skupiamy się na żadnym gatunku muzycznym. W naszych przedsprzedażach oferujemy bilety na koncerty najlepszych muzyków - niezależnie od ich stylu czy popularności. Wspieramy zarówno tych z muzycznej pierwszej półki, jak i tych trochę mniej znanych. Wszystko po to, by wspierać Twoją pasję do muzyki!

Citi Specials | Niespodzianki

Poznaj nowy Program Korzyści Citi Specials – wyjątkowe rabaty, nagrody i niespodzianki przy płatnościach kartami Citi Handlowy.

Koniec wakacji?

Czas na muzyczną ucztę!W naszych przedsprzedażach promowaliśmy również koncerty Metalliki i Ariany Grande. Metallica okazała się najlepiej zarabiającym zespołem rockowym w 2019 roku, ma w swoich planach kolejne, europejskie koncerty. Już 21.08 zagra w Warszawie na stadionie PGE Narodowy. Muzycy pojawią się w naszym kraju w ramach europejskiej trasy WorldWired Tour. Ciekawostką jest, że zespół lubi robić ukłon w stronę swoich fanów i wykonuje covery “lokalnych” artystów, które aranżuje w swoim niepowtarzalnym stylu. Podczas ostatniego koncertu w Polsce grupa wykonała “Wehikuł czasu” Dżemu. Ciekawe, jaki polski utwór usłyszymy tym razem w wykonaniu zespołu Metallica. Ich koncerty zawsze są wyjątkowym wydarzeniem – teraz zapewne nie będzie inaczej!
Ariana Grande w Polsce w 2019!

W Polsce pojawi się też Ariana Grande, która zagra na osłodę końca wakacji – 9.09 w Tauron Arena Kraków. Artystka miała wystąpić w naszym kraju już w 2017 roku, ale ze względu na zamachy w Manchesterze odwołała swoją trasę. We wrześniu 2019 będzie można zobaczyć koncert Ariany Grande w ramach trasy Sweetener Tour. Artystka wykona utwory z płyty “Sweetener” i najnowszego krążka “Thanku U, Next”. Podczas koncertu na pewno nie zabraknie rozbudowanych występów choreograficznych i bogatej scenografii, która dopełni show.
GettyImages-591428632.jpg
Ciesz się muzyką - realizuj swoją pasję i zaglądaj na stronę Niespodzianki Citi Specials! Znajdziesz tam najświeższe informacje o przedsprzedażach, dzięki którym jako jeden z pierwszych kupisz bilety na swoich ulubionych artystów. Bo jak się bawić, to się bawić... z Citi Handlowy, z Citi Specials.
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj