src="https://www.facebook.com/tr?id=143773809603902&ev=PageView&noscript=1" />
Strona Głównamój blogPoznaj smak Orientu! Czas na Tydzień Kuchni Azjatyckiej
mój blog

Poznaj smak Orientu! Czas na Tydzień Kuchni Azjatyckiej

Sushi, curry i spring rollsy – brzmi pysznie? No pewnie, w końcu to potrawy orientalne, które kuszą idealnym balansem pomiędzy smakiem ostrym, słodkim, kwaśnym i słonym. I właśnie tym charakteryzuje się kuchnia azjatycka. Jeśli masz ochotę na wypad do restauracji orientalnej, skorzystaj z Festiwalu Smaków Citi Specials Tydzień Kuchni Azjatyckiej i odbierz specjalny prezent!

Kuchnia azjatycka – kulinarny tygiel smaków
Restauracje orientalne wciąż zyskują na popularności, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu kuchnią azjatycką. Określenie to jest niezwykle szerokie, bo do jednego worka wrzucamy dania kuchni chińskiej, wietnamskiej, koreańskiej, tajskiej czy japońskiej, które gwarantują nam prawdziwy festiwal smaków. Wszystkie wymienione kuchnie łączy jednak kilka rzeczy – owoce morza, ryż, sos sojowy i duża ilość intensywnych, korzennych przypraw, które nadają potrawom ten orientalny smak – tak  charakterystyczny dla restauracji azjatyckich.
Obecnie wiele osób próbuje samodzielnie przyrządzać sushi czy curry w domu, ale jeśli nie czujesz się na siłach lub po prostu nie masz czasu na gotowanie, wybierz się do knajpy. Restauracji orientalnych jest coraz więcej, więc na pewno wybierzesz coś w sam raz dla siebie i Twoich bliskich, a Tydzień Kuchni Azjatyckiej organizowany w ramach Festiwalu Smaków jest świetną okazją by spróbować wyjątkowych potraw orientalnych.
Festiwal Smaków Citi Specials
Jeśli masz kartę Citi Handlowy możesz korzystać z programu korzyści Citi Specials, w którym znajdziesz atrakcyjne rabaty do biur podróży, na siłownię, wynajem samochodu, do sklepów czy właśnie... do restauracji. A przy okazji, organizujemy wiele ciekawych akcji promocyjnych, takich jak przedsprzedaże na koncerty, wydarzenia kulturalne i rozrywkowe.
Dbamy również o Twoje kubki smakowe. Staramy się współpracować z najlepszymi restauracjami i poszerzać naszą ofertę partnerską. Do programu restauracyjnego Citi Specials dołączy teraz 20 restauracji specjalizujących się w smakach Azji. Właśnie dlatego zorganizowaliśmy II edycję Festiwalu Smaków Citi Specials, zorganizowanego tylko dla klientów Citi Handlowy. Tydzień Kuchni Azjatyckiej potrwa od 8 do 14 lipca 2019 r., a wzięcie w nim udziału jest niezwykle proste. Nie musisz się nigdzie zapisywać czy kupować biletu - wybierz swoje ulubione restauracje orientalne objęte naszym programem restauracyjnym i poznaj nowe, wyjątkowe smaki w ramach Tygodnia Kuchni Azjatyckiej!
Wystarczy, że przy składaniu zamówienia powiesz, że chcesz skorzystać z oferty Citi Handlowy i zapłacisz naszą kartą. Niezależnie, kiedy wybierzesz się do jednej z partnerskich restauracji, otrzymasz nawet do 20% zniżki, a w Tygodniu Kuchni Azjatyckiej specjalną niespodziankę - przystawkę gratis, dla Ciebie i Twoich bliskich.  
I jak - przekonaliśmy Cię? Zasmakuj w kuchni orientalnej! Przeżyj razem z nami kulinarną przygodę i wypróbuj aromatyczne potrawy azjatyckie. Festiwal Smaków Citi Specials to świetny pomysł na wypad ze znajomymi, uczczenie ważnej rocznicy, świętowanie rodzinnej uroczystości czy innej okazji. Nie pozostaje nam nic więcej, jak zaprosić Cię do stołu pełnego potraw azjatyckich i życzyć „Smacznego”!

Citi Specials | Festiwal Smaków Citi Specials

Poznaj nowy Program Korzyści Citi Specials – wyjątkowe rabaty, nagrody i niespodzianki przy płatnościach kartami Citi Handlowy.

Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj
src="https://www.online.citibank.pl/scripts/tracking/mbox.js " /> src="https://www.facebook.com/tr?id=143773809603902&ev=PageView&noscript=1" />