Strona Głównamój blogPomysły na prezent: wspomnienia to najlepsze, co możesz dać swoim bliskim
mój blog

Pomysły na prezent: wspomnienia to najlepsze, co możesz dać swoim bliskim

Pomysły na prezent mogą być różne. Zaczynając od ładnie opakowanej biżuterii, przez pięknie pachnące perfumy, aż po pozłacane spinki do mankietów. Oryginalnymi prezentami mogą być też unikalne przeżycia, które będą najwspanialszymi wspomnieniami Twoich bliskich. Co więc możesz zorganizować? Przedstawiamy najbardziej niezapomniane i ekscytujące pomysły na prezent!

Wyjątkowe prezenty: fly me to the... Dubai!
Kiedy szukasz czegoś wyjątkowego, co chwile w Twojej głowie rodzą się kolejne pomysły na prezent. To, co jednak najtrwalej zapada w ludzką pamięć, to wspomnienia. I to właśnie one są tym najlepszym, co możesz dać swoim bliskim. Dlatego zamiast błąkać się po sklepach z luksusowymi drobiazgami, postaw na niezapomnianą podróż do jednego z najciekawszych miejsc na świecie.
Dubaj. Miasto szklanych wieżowców, ekskluzywnych sklepów i supersamochodów, które budzą podziw zarówno w mężczyznach, jak i kobietach. Zabierz swojego bliskiego na pokład linii Emirates i przenieście się do baśniowego świata szejków. Zanim jednak zajmiecie miejsca w samolocie, zadbaj, by tworzenie wspomnień, zaczęło się już w trakcie drogi na lotnisko. Zamów limuzynę z kierowcą i poczujcie się jak w najlepszym filmie. A po wylądowaniu w Dubaju, idźcie do Burj Khalifa, jak na raie najwyższego wieżowca świata, i podziwiajcie niesamowitą panoramę miasta. Widoki na pewną będą ekskluzywne, a ten prezent stanie się najlepszym wspomnieniem, jakie mogłeś dać swojemu bliskiemu.
Pomysły na oryginalne prezenty: I'm sailing
Wyobraź to sobie – świetliste promienie słoneczne odbijające się od nagrzanej tafli wody, fale rozbijające się o kadłub jachtu i Wy. Brzmi super? Jeśli oboje lubicie żeglować, charter luksusowego jachtu i wspólny rejs po basenach wód europejskich będzie tym, co głęboko zapadnie Wam w pamięć.
Bliska Ci osoba na własnej skórze poczuje zew morskiej przygody i bryzę, która codziennie będzie budzić ją ze snu. Dodaj do tego niesamowite wschody i zachody słońca, opalanie na prywatnym pokładzie i wyjątkowy spokój, kojący skołatane nerwy. Tak oryginalny pomysł na prezent będzie tym, który pozostanie w sercu na całe życie.
Home sweet home
A gdyby tak zamieszkać przez jakiś czas gdzieś w Europie – choćby przez tydzień lub dwa. I nie chodzi tu o zwykły pobyt w hotelu z pełną obsługą i posiłkami, ale o prywatny dom. Nad jeziorem, w górach, nad morzem, z prywatnym basenem lub plażą. To, na co się zdecydujesz, zależy od gustu Twojego bliskiego.
Jeśli nie wiesz, czego pragnie, po prostu go zapytaj. Czasem lepiej zapytać wprost i mieć pewność, że Twój pomysł na prezent na pewno będzie trafiony. Jedni marzą o samotni w polskich górach, inni nie mogą przestać myśleć o widoku na lazurowe morze i egzotyczne palmy. Wynajęcie domu w takim miejscu to coś więcej niż tradycyjny urlop. Możecie chodzić na targ, kupować lokalne produkty i we własnej kuchni gotować najróżniejsze przysmaki. A potem jeść pyszne posiłki na tarasie i podziwiać wyjątkowy krajobraz. Nawet tak pozornie niewielka rzecz może sprawić, że Twój bliski poczuje się tam jak w domu – w domu, który jest wymarzonym rajem na ziemi.
Toskania2.jpg
Wspomnienia to najlepszy pomysł na prezent. Coś, co zapada w pamięć, pozostaje na całe życie w ich umysłach i opanowuje zmysły. Coś, co zaspokaja marzenia i jest pewnego rodzaju magią. Lecz Tobie nie będzie potrzebna różdżka – tylko karta Citi Handlowy. Dzięki naszym doradcom zarezerwujesz prywatny jacht, limuzynę, dom czy lot do najdalszych zakątków świata – i to ze zniżką. A pozostałe pieniądze będziesz mógł wykorzystać na luksusową kolację w restauracji i świętowanie ze swoimi najbliższymi.
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj