Strona Głównamój blogNajlepszy pomysł na prezent dla niego do 200 zł
mój blog

Jak znaleźć najlepszy prezent dla niego?

Najlepszy pomysł na prezent dla niego do 200 zł

Przed Tobą prawdziwe wyzwanie! Co mu kupić, żeby był zadowolony? I kolejna sprawa, co wybrać, żeby nie pójść z torbami? Prezenty dla niego to skomplikowana sprawa. Skarpetki odpadają, wiadomo! Nowe Ferrari też nie jest w Twoim zasięgu. Są jednak rzeczy, które mogą go zachwycić i choć trochę ucieszyć Twój portfel! Odkryj najlepsze pomysły na prezent dla niego do 200 zł!

Człowiek sukcesu, czyli prezent dla zawodowca
Przejrzałaś już wszystkie strony w internecie, które podpowiadają, co kupić i sprawa wydaje się przegrana. Niekoniecznie chcesz przecież podarować mu kufel do piwa z grawerem. Prezenty dla mężczyzny powinny być dobrze dopasowane. Dlatego skup się! Jeśli Twój partner, syn, teść, tata czy brat spędzają długie godziny w biurze, przyda im się coś, z czego będą mogli korzystać na co dzień. W takiej sytuacji najlepszym pomysłem na prezent dla niego do 200 zł będzie pasek do spodni, koszula czy spinki. Niby zwykły dodatek, a jest świetnym uzupełnieniem codziennych, eleganckich stylizacji. Pamiętaj jednak, by postawić raczej na stonowaną kolorystykę, chyba, że masz 100% pewność, że mężczyzna, któremu kupujesz prezent, jest fanem krzykliwych wzorów i kolorów.

Najlepszym pomysłem na prezent może być karnet na siłownię czy trening personalny z profesjonalnym instruktorem. W gratisie bliski Ci mężczyzna otrzyma sporą porcję dobrej energii i dużą dawkę endorfin.

Citi Specials | Willsoor

Firma WILLSOOR to producent koszul, swetrów i krawatów. Kolekcje Willsoor adresowane są do osób nowoczesnych, aktywnych zawodowo, otwartych na zmi...

Pomysł na oryginalny prezent dla fit freak’a
Kiedy Ty jeszcze smacznie śpisz, on biega po parku, wykręcając kolejną „życiówkę”. A największymi jego wrogami są olej palmowy i cukier. Może jeszcze o tym nie wiesz, ale ta dwa fakty, zapewnią Ci „prezentowy” sukces! Zamiast szukać poradnika w księgarni, który i tak wyląduje w zakamarkach szafy, podaruj mu coś, co jest zgodne z jego zainteresowaniami i stylem życia. Najlepszym pomysłem na prezent może być w tym wypadku karnet na siłownię czy trening personalny z profesjonalnym instruktorem. W gratisie bliski Ci mężczyzna otrzyma sporą porcję dobrej energii i dużą dawkę endorfin.
Automaniak
Nie namówisz go na sprzątanie kuchni czy łazienki, ale jeśli chodzi o samochód, dba o niego jak o jeden ze swoich największych skarbów. Lubi go myć, zauważy każdą, nawet najmniejszą rysę i jest całkowicie w niego zapatrzony. Może to nie Bugatti, ale kto by patrzył na takie szczegóły. Jeśli chcesz kupić prezent do 200 zł dla automaniaka, zamów jakąś część do jego samochodu. To może być coś, co podkręci trochę jego design lub coś całkowicie prozaicznego. Warto jakoś sprytnie porozmawiać na ten temat z mężczyzną, którego chcesz obdarować. Inną metodą może być zasięgnięcie języka u jego kolegów – wiesz, jak jest. Faceci rozmawiają o dwóch rzeczach – samochodach i piłce nożnej!
Prezent dla mężczyzny, który lubi czytać
Gdy chodzi na bieżni lub ćwiczy na rowerku treningowym, zawsze czyta książkę. Stojąc w korku, słucha audiobooka swojego ulubionego autora. Relaksuje się przy kryminałach, ale chętnie sięga też po ciekawe reportaże z drugiego końca świata. Taki mężczyzna wie, że słowa mają moc i potrafią przenieść czytelnika w świat, który będzie – dosłownie – fascynujący. Ale czy Ty wiesz, co mu wręczyć jako wspaniały upominek? Najlepszym pomysłem na prezent dla niego będzie oczywiście książka! Musisz jednak uważać, żeby wybrać taką, która nie znajduje się w jego bogatym księgozbiorze! Dlatego, dokładnie się mu przyjrzyj, a nawet zrób kilka zdjęć, żeby nic Ci nie umknęło. Możesz też dyskretnie podpytać o ulubionego autora czy gatunek. Nawet tak szczątkowa informacje będzie dla Ciebie pomocna i sprawi, że od tej pory Twoje prezenty dla mężczyzny zawsze będą trafione!
A na koniec... nie martw się, że możesz wydać maksymalnie 200 zł. To naprawdę wystarczająca kwota!
Dzięki zniżkom Citi Specials pozwolisz sobie na więcej, tracąc jak najmniej. Wystarczy, że skorzystasz z rabatów u partnerów banku Citi Handlowy, a najlepszy pomysł na prezent dla niego do 200 zł okaże się właśnie tym, o którym marzył!
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj