Strona Głównamój blogPowroty bywają trudne, ale ułatwi je karta kredytowa
mój blog

Powroty bywają trudne, ale ułatwi je karta kredytowa

Wraz z nowym rokiem szkolnym czas na nowy początek i powrót do “normalności”. Trudno przewidzieć, co przyniosą nadchodzące miesiące, ale można przygotować się na to, co przewidywalne. Sprawdź, jak karta kredytowa pomaga w skompletowaniu wyprawki szkolnej czy biznesowej garderoby do biura.

Budżet nie jest z gumy, ale pomoże rozkładanie płatności na raty 

Każdy, kto choć raz kupował wyprawkę szkolną, ten wie, że nie jest to prosta sprawa. Koszt podręczników, zeszytów czy plecaka potrafi przyprawić o zawrót głowy. A przecież to dodatkowy wydatek w miesiącu, który może porządnie nadszarpnąć domowy budżet.
Podobnie jest z przyszykowaniem się na powrót do biura. Ostanie 1,5 roku sprawiło, że nie trzeba było przejmować się biznesowym wyglądem. Królowały dresy i wygodny strój, w którym bez żadnych problemów można było pracować na homeoffice. Ale do biura w dresach już się nie pójdzie. Jak więc odświeżyć swój wygląd i garderobę?
Niezależnie, czy szykujesz się na powrót do pracy stacjonarnej, czy musisz wyposażyć dziecko do szkoły, przyda Ci się karta kredytowa. Dzięki niej zadbasz o swoje bezpieczeństwo finansowe i zawsze będziesz przygotowany na nieprzewidziane wydatki. A w dodatku, możesz je rozłożyć na małe raty.

Raty w Karcie – co to takiego? 

Raty w Karcie to rozwiązanie, z którego możesz skorzystać już w przypadku zakupów od 100 zł.
· Bez ponownej decyzji kredytowej – nie musisz gromadzić dokumentów potwierdzających Twoje zatrudnienie i zarobki. Nie będą również potrzebne wyciągi czy historia transakcji z kilku miesięcy.
· Spłata w ratach – zapłaciłeś za coś kartą kredytową? Nie martw się, nie musisz spłacać tego od razu! Każdy zakup za minimum 100 zł możesz rozłożyć nawet na 60 wygodnych rat.
· Bez kontaktu z doradcą - większość produktów kredytowych kojarzy się z czasochłonnymi formalnościami i wizytami w banku. A jeśli nie jest to spotkanie twarzą twarz, to rozmowa telefoniczna, podczas której musisz poddać się weryfikacji. Raty w Karcie zaoszczędzą Twój czas! Dlaczego? Wszystko załatwisz bez wychodzenia z domu, samodzielnie – przez smartfona lub laptopa.

Kiedy miesiąc był ciężki, z pomocą przychodzi Saldo na Raty 

Są miesiące, kiedy łatwo zacisnąć pasa i takie, w których wydatków końca nie widać. I choć płacisz kartą kredytową, szybko zaczynasz się zastanawiać, jak spłacisz swoje zadłużenie. Teraz nie musisz się tym przejmować. Wystarczy, że postawisz na Saldo na Raty.
Na czym to polega? Możesz spłacić kartę w takim wymiarze, w jakim masz środki, a resztę rozłożyć na niewielkie raty i spłacać, jak Ci wygodnie. Proste – prawda?
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj