Strona Głównamój blogPożyczka gotówkowa online bez wychodzenia z domu
mój blog

Pożyczka gotówkowa online bez wychodzenia z domu

A wszystko na atrakcyjnych warunkach i całkowicie zdalnie. Nawet do 150 tys. zł z okresem kredytowania od 9 do 96 miesięcy.

Remont mieszkania lub domu? Nowy samochód? Rodzinny wyjazd? A może potrzebujesz pieniędzy na zupełnie inny cel? Weź pożyczkę w banku z możliwością wykorzystania środków na dowolny cel. 
Pożyczka gotówkowa z wnioskiem online 
Najlepsze pomysły rodzą się w najmniej oczekiwanych momentach – na wakacjach, podczas rozmowy z przyjaciółmi czy maratonu filmowego przed własnym telewizorem. To właśnie w takich chwilach dostrzegamy swoje potrzeby lub po prostu... zaczynamy marzyć.
A jak wiadomo, marzeń lepiej nie odkładać na później i realizować je od razu. Szkoda przecież czasu na zastanawianie się czy... wizyty w oddziale banku. Pożyczka gotówkowa online? W Citi Handlowy to możliwe!
Wniosek online – jak to działa? 
Proces wymaga minimum formalności. Do wniosku online wystarczy załączyć plik PDF z 3-miesięcznym wyciągiem z rachunku bankowego, na który wpływa Twoje wynagrodzenie. Zobacz, jakie to proste.
1. Wypełniasz formularz pożyczki online - wystarczy podać imię, nazwisko, PESEL, nr telefonu, e-mail.
2. Wybierasz kwotę oraz okres pożyczki - możesz otrzymać nawet 150 000 zł, których spłatę rozłożymy na wygodne raty. Minimalnie musi być ich 9, maksymalnie 96.
3. Potwierdzasz swoją tożsamość – za pomocą selfie oraz zdjęcia dowodu osobistego.
4. Załączasz wymagane dokumenty – wspomniany plik PDF z 3-miesięcznym wyciągiem z rachunku bankowego, na który wpływa wynagrodzenie.
5. Otrzymujesz decyzję kredytową – jeśli jest pozytywna, akceptujesz warunki pożyczki.
6. Zatwierdzasz umowę – również bez wychodzenia z domu. A potem otrzymujesz pieniądze na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy.
Na co możesz wykorzystać pożyczkę? 
I to jest najpiękniejsze – na co tylko chcesz! Jeśli więc oglądając film, stwierdzisz, że ścianom przydałby się nowy kolor, zrób to! Przemaluj ściany, może nawet zrób porządny remont w całym mieszkaniu! A pożyczkę weź online.
Jesteś na wakacjach i podczas plażowania wpadasz na pomysł, żeby kupić nowy samochód i na kolejne wakacje pojechać na mały eurotrip? Zrób to! Kup nowe auto i realizuj swoje marzenia. Pożyczkę weźmiesz online!
Inny cel? Chcesz rozwijać swoją pasję lub myślisz, żeby zacząć interesować się czymś, co do tej pory było dla Ciebie nieosiągalne? Nie zastanawiaj się tylko działaj. A pożyczkę weźmiesz online.
Bez wychodzenia z domu. Bez wizyty w oddziale. Minimum formalności.
Warto pamiętać, że zaciągnięcie kredytu jest dodatkowym obciążeniem dla domowego budżetu. Dlatego przed podjęciem takiej decyzji sprawdź, czy dysponujesz odpowiednimi środkami, żeby spłacać podjęte zobowiązania.
PRZYKŁAD REPREZENTATYWNY DLA POŻYCZKI GOTÓWKOWEJ ONLINE

Przykład reprezentatywny dla Pożyczki Gotówkowej online dla nowych klientów. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,59%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 27 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 33 787,22 zł, oprocentowanie zmienne 6,99%, całkowity koszt pożyczki 6 787,22 zł (w tym: prowizja 1 444,50 zł, odsetki 5 342,72 zł, opłata miesięczna 0,00 zł), 59 miesięcznych równych rat w wysokości 563,00 zł oraz ostatnia rata wyrównująca 570,22 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 05 lipca 2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Przyznanie oraz wysokość kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj