Strona Głównamój blogPożyczka z Karty – alternatywa dla pożyczki gotówkowej
mój blog

Pożyczka z Karty – alternatywa dla pożyczki gotówkowej

Nie musisz brać pożyczki gotówkowej, aby w okamgnieniu zrealizować swoje plany. Wystarczy Pożyczka z Karty. Sprawdzamy, na czym polega!

Remont, wyprawka, a może edukacja lub rozwój osobisty?

Pandemia uświadomiła Ci, że Twojemu mieszkaniu przydałby się porządny remont? Potrzebujesz środków na zaaranżowanie domowego biura, a może chcesz rozwinąć nowe umiejętności, które pozwolą Ci zawalczyć o podwyżkę lub... całkowicie się przebranżowić? Jest wiele sposobów na pozyskanie dodatkowych środków - możesz poprosić rodzinę lub znajomych o pożyczkę, ale wiesz, jak jest. Oni również mogą być w niekorzystnej sytuacji finansowej. Innym rozwiązaniem jest zwrócenie się w stronę banku i pożyczki gotówkowej.
Taka pożyczka to dość powszechny sposób na pozyskanie dodatkowych środków, ale wiąże się z wieloma formalnościami, których trzeba dopełnić. Żadna poważna i bezpieczna instytucja finansowa nie da Ci pieniędzy na piękne oczy. Pierwsze, co będziesz musiał zrobić, to wypełnić wniosek i przedstawić dokumenty potwierdzające Twoje zarobki. Dzięki temu bank sprawdzi, jaką masz zdolność kredytową i czy w ogóle może Ci takiej pożyczki udzielić. Na szczęście jest inne, o wiele prostsze rozwiązanie!

Pożyczka z Karty 

Karta kredytowa Citi Handlowy to produkt, który słynie ze swoich licznych zalet. Dzięki niej masz dostęp do programu rabatowego Citi Specials, a także możesz korzystać z nieoprocentowanej pożyczki aż do 56 dni. Wszystkie transakcje powyżej 100 zł, jeśli chcesz, rozłożysz nawet na 60 wygodnych i niskich rat. A w razie nagłej potrzeby posiadania dodatkowej gotówki, możesz skorzystać z Pożyczki z Karty. Co to takiego?
Jest to funkcjonalność karty kredytowej Citi Handlowy, która pozwala szybko i prosto pozyskać środki na swoje pasje lub nagłe wydatki. Karta z limitem kredytowym pozwala w ramach tego przyznanego limitu, w dowolnym momencie przelać na konto osobiste wybraną kwotę - minimum 500 zł.
Kwotę tę można rozłożyć na nawet 60 wygodnych rat. W dodatku wszystko dzieje się całkowicie online, bez wychodzenia z domu czy kontaktu z doradcą.
· Brak formalności - nie trzeba wypełniać wniosku ani dostarczać dokumentów potwierdzających dochód.
· Brak analizy zdolności kredytowej – otrzymujesz gotówkę w ramach wcześniej przyznanego limitu kredytu na karcie kredytowej.
· Oszczędność czasu – udzielenie Pożyczki z Karty to zaledwie kilka minut. Wybierasz kwotę przelewu i liczbę rat, a potem po prostu podajesz numer rachunku, na który ma zostać zrobiony przelew.
· Wszystko załatwisz od ręki - otrzymane środki można od razu wypłacić z wybranego bankomatu i dzięki nim, cieszyć się życiem. Po prostu.
Pożyczka z Karty to szybkie, bezpieczne i wygodne rozwiązanie, z którego możesz korzystać nie raz, nie dwa, ale ile razy chcesz. Po spłacie kolejnych rat, limit odnawia się o spłaconą kwotę i w razie potrzeby, możesz zrobić przelew jeszcze raz.
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj