Strona Głównamój blogJak działają Raty w Karcie kredytowej
mój blog

Jak działają Raty w Karcie kredytowej

Raty w karcie, czyli jak krok po kroku robić zakupy na raty 
Pasje? Koncerty? Domowe potrzeby? Nagłe wydatki? Płać za nie kartą kredytową, a transakcje rozkładaj na raty. Zobacz, jak działają Raty w Karcie!
Nowa pasja? Zacznij dziś z komfortowymi ratami
Pasji lepiej nie odkładać na potem, na później, na kiedyś. Pasje najlepiej realizować od razu, ale nie zawsze są na nie środki. Co zrobić w takiej sytuacji? Zawsze możesz pożyczyć środki od znajomych czy rodziny, ale są też lepsze sposoby, z którymi wychodzi się dobrze nie tylko na zdjęciach.
Raty w Karcie są powiązane z kartą kredytową Citi Handlowy. Jest to wygodne rozwiązanie, które umożliwia płacenie za pasje, zakupy, usługi i późniejsze rozłożenie tych transakcji na szybkie i wygodne raty. Co więcej, wszystko odbywa się całkowicie online – bez wychodzenia z domu i bez kontaktu z doradcą.
Karta kredytowa Citi Handlowy - płacisz teraz, spłacasz później
Już nie musisz się ograniczać - teraz za wszystko zapłacisz wygodnie kartą kredytową Citi, a zrealizowane transakcje spłacisz w wygodnych ratach, które nie obciążą Twojego domowego budżetu. Jak to działa?
Chcesz kupić bilety na koncert? Planujesz zmianę garderoby? Marzy Ci się kurs, który otworzy przed Tobą nowe możliwości? Zapłać za wszystko kartą i w prosty sposób rozłóż je nawet na 60 niewielkich rat. Raty w Karcie to przede wszystkim:
· Szybki proces, który załatwisz w kilka chwil jedynie trzema kliknięciami.
· Formalności online – wystarczy dostęp do komputera lub smartfona, a masz go przecież zawsze pod ręką.
· Brak ponownej decyzji kredytowej – przy zaciąganiu pożyczki musisz czekać na zatwierdzającą decyzję banku, a przecież nie zawsze masz na to czas. Zwłaszcza, gdy chcesz działać tu i teraz. Tu korzystasz z już przyznanego limitu na karcie, nie jest potrzebna dodatkowa decyzja kredytowa.
· Niewielkie raty – wszystkie swoje zakupy, niezależnie od tego, czy wybrany przez Ciebie sklep oferuje sprzedaż ratalną czy nie, możesz rozłożyć na wygodne raty. A może to być nawet 60 rat. Dzięki temu kwoty Twojego zobowiązania będą naprawdę niewielkie.
· Bezkontaktowa decyzja - formalności są na tyle proste, że załatwisz je bez wychodzenia z domu i bez kontaktu z doradcą. Jedyne, co musisz zrobić, to zalogować się do Citibank Online lub Citi Mobile.
· Duże możliwości - na raty rozłożysz nawet niewielkie transakcje. Minimalna kwota zakupów to 100 zł. Dlatego, jak widzisz, nie wprowadzamy zbyt dużych ograniczeń. Wszystko po to, byś mógł zrealizować wszystkie swoje pasje. A my na każdym kroku będziemy Cię w tym wspierać.
I jeszcze jedno. Czasem zdarza się tak, że wydatki przygniotą Twój budżet i Twoje możliwości spłaty. Jeśli zdarzy się, że nie będziesz mógł spłacić całego zobowiązania, po prostu wejdź do aplikacji i wybierz transakcje, które chcesz rozłożyć na raty. A resztę spłać w całości - korzystając z okresu bezodsetkowego do 56 dni.
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj