Strona Głównamój blogPożyczka z karty, czym jest i jak to działa
mój blog

Pożyczka z karty, czym jest i jak to działa

Pożyczaj z kartą kredytową. To proste!
Karta kredytowa to nie tylko płatności, to również wygodne i proste pożyczanie. Sprawdź, do czego może Ci się przydać karta kredytowa Citi Handlowy!
Masz kartę, masz wiele możliwości
Wiele osób wciąż uważa, że karta kredytowa to zupełnie zbędny instrument finansowy, który może nakręcać spiralę zadłużenia. Jednak jest to jedynie nieustannie powtarzany mit - niemający wiele wspólnego z prawdą. Karta kredytowa to nie tylko dostęp do dodatkowych pieniędzy, lecz także - a może nawet przede wszystkim – wygodne i innowacyjne narzędzie, które w wielu przypadkach może z powodzeniem zastąpić pożyczkę gotówkową.
Kredyt na karcie kredytowej? Raty w karcie kredytowej? Pożyczanie jeszcze nigdy nie było tak proste. Wszystko załatwisz z poziomu aplikacji w swoim smartfonie. Bez wychodzenia z domu. Bez kontaktu z doradcą. Bez wypełnienia wniosków i załatwiania formalności.
Zakupy na raty
Zrealizuj swoje plany i potrzeby tu i teraz! Domowe biuro nie spełnia Twoich oczekiwań i marzy Ci się duży, wygodny fotel? Dzieci podczas zdalnego nauczania “wykończyły” tablet, a w myślach wciąż planujesz zapisać się na kolejny kurs, który pozwoli Ci rozwinąć pasje? Nie odkładaj niczego na potem i jeszcze dziś zrób “zakupy” - nawet takie, których jeszcze wczoraj nie uważałeś za niezbędne.
Dzięki karcie kredytowej Citi Handlowy wszystkie transakcje za minimum 100 zł rozłożysz nawet na 60 niewielkich rat. Tak mała kwota nie powinna zrobić różnicy Twojemu domowemu budżetowi, a na pewno na plus zrobi różnicę Tobie, Twoim dzieciom i Waszym wspólnym planom czy potrzebom.
Pożyczka z karty, czyli pożyczanie z dostępnego limitu
Niespodziewane wydatki przytrafiają się każdemu i bardzo często nie mamy na nie żadnego wpływu. Skąd wziąć jednak gotówkę, która nie była przewidziana w naszym budżecie? W takich sytuacjach z pomocą po raz kolejny przychodzi karta kredytowa Citi Handlowy.
W ramach dostępnego limitu w karcie możesz zrobić przelew na swoje konto osobiste. A gotówkę, w razie potrzeby, wypłacić od razu w bankomacie. Spłaty możesz rozłożyć na wygodne i niewielkie raty. Wraz ze spłatą każdej kolejnej raty, Twój limit będzie się odnawiać o wpłaconą kwotę. A jeśli znów pojawią się nieprzewidziane wydatki, ponownie zrób przelew. Z tego rozwiązania możesz korzystać, ile razy chcesz.
Pożyczka z Karty - jak to działa?
Pożyczanie pieniędzy jeszcze nigdy nie było tak proste, szybkie, łatwe i intuicyjne. Wszystko załatwisz za pomocą kilku kliknięć. By wziąć pożyczkę z karty nie musisz wychodzić z domu, dzwonić do doradcy czy załatwiać zaświadczeń potwierdzających Twoje dochody.
Wystarczy, że skorzystasz z Citibank Online lub aplikacji Citi Mobile. Jeśli masz kartę kredytową Citi Handlowy, wiesz, co to komfortowe pożyczanie pieniędzy i ich spłata w wygodny sposób, dopasowany do Twoich potrzeb.
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj