Strona Głównaludzie & wydarzeniaTO JUŻ JUTRO! SZCZEPIONKA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW W DOBIE COVID 19 – FIRMA WURUSOODPORNA 
ludzie & wydarzenia

TO JUŻ JUTRO! SZCZEPIONKA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW W DOBIE COVID 19 – FIRMA WURUSOODPORNA 

KONFERENCJA ONLINE 2 CZERWCA 

Rejestracja na konferencję

Globalna pandemia COVID -19 szczególnie negatywnie wpłynęła na działalność małych przedsiębiorstw. Niektóre z nich musiały zupełnie zmienić swój model biznesowy, niektóre, w obliczu ograniczeń i nowych zasad sanitarnych wciąż trwają w zawieszeniu. W jaki sposób funkcjonować w nowych warunkach? Jak dostosować swoją firmę? O tym będziemy mówić na konferencji 2 czerwca   w godz. 11.00 – 14.00. Uczestnicy wezmą  udział w sesjach panelowych z zakresu e – commerce, zdalnego zarządzania zespołem, relacji z klientami online. Dla wszystkich zainteresowanych przewidziano również sesje mentoringowe z ekspertami, którzy odpowiadać będą na pytania przedsiębiorców.

Podczas wydarzenia poznamy finalistki programów społecznych finansowanych ze środków Citi Foundation „Biznes w Kobiecych Rękach”   oraz nagrodzonych w konkursie Mikroprzedsiębiorca Roku 2019.
W konferencji wezmą udział tacy prelegenci jak prof. Aleksandra Przegalińska, Tomasz Karwatka CEO Netguru, Marta Rudowicz-Drożdż, Redaktor Naczelna polskiej edycji magazynu ELLE, Piotr Tymiński, EMEA Digital Head, Citi Commercial Bank oraz Joanna Grzeszkowska z Citibank Europe PLC.
W 2019 roku Citi Foundation (Fundacja Citi) przekazała ponad 1 mln USD do polskich organizacji pozarządowych. Wsparcie otrzymały m.in. projekty skupiające się na poprawie integracji finansowej, przedsiębiorczości kobiet i młodzieży oraz rozwoju biznesowego migrantów w Polsce.  
Konferencję można będzie tez oglądać na profilu banku na portalu Youtube.
Na konferencji przeprowadzona zostanie zbiórka na sprzęt do lepszej diagnozy COVID-19. Zebrane środki przeznaczone będą  na zakup videolaryngoskopu oraz przenośnego USG – sprzętów tak ważnych do szybkiej diagnozy. Zakupiony sprzęt przekazany zostanie Fundacji Wsparcia Ratownictwa.

Zbiórka specjalna, ma celu wsparcie wspieramy pracowników służby zdrowia, w szczególności personel ratownictwa medycznego. To oni wciąż działają na pierwszej linii frontu, ryzykując dla nas swoje zdrowie i życie. Akceptując codziennie wysokie ryzyko zarażenia, są naszymi „Cichymi Bohaterami”.

W pierwszej odsłonie akcji organizowanej we współpracy z wolontariuszami Citi oraz Fundacją Kronenberga przy Citi Handlowy, przez 4 tygodnie dostarczonych zostanie  ponad 8300 ciepłych posiłków dla 335 ratowników w Warszawie i Olsztynie.
Link do zapisów na konferencję dostępny TUTAJ.
AGENDA

11.00-14.00 CZĘŚĆ I - SESJE PANELOWE

11.10-11.20 Prezentacja wyników szóstej edycji programu Biznes w Kobiecych Rękach, Katarzyna Wierzbowska, Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet

11.20-12.00 Panel: "E-commerce jako źródło przewagi konkurencyjnej - e-commerce jako szczepionka na COVID-19"
 • Tonia Bochińska,  prezes Zarządu, współwłaściciel Early Stage Sp. Z o.o.
 • Piotr Tymiński, EMEA Digital Head, Citi Commercial Bank
 • Tomasz Karwatka, CEO Divante
 • DocPlanner. 
12.00-12.40 Panel: "Sztuka zarządzania rozproszonymi zespołami"
 • Joanna Grzeszkowska, Talent Acquisition Manager Citibank Europe PLC
 • Jan Zborowski, wiceprezes, Software Development Association Poland SoDA
 • Radek Zaleski, Head of Growth, Netguru
 • Krzysztof Zdanowski, Prezes Summa Linguae Technologies SA.
12.45-13.00 Przerwa

13.00-13.15 Prezentacja finalistów konkursu o tytuł Mikroprzedsiębiorca Roku 2019, Stowarzyszenie Inicjatywa firm Rodzinnych

13.15-13.45 Panel: "Budowania relacji z klientami w świecie wirtualnym"

 • prof. Aleksandra Przegalińska, Akademia Leona Koźmińskiego
 • dr Bianka Siwińska, CEO Perspektywy Women in Tech
 • prof. Tomasz Grzyb, SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny
13.50 Wprowadzenie do sesji mentoringowych. 
Zakończenie

14.00-15.00 CZĘŚĆ II - SESJE MENTORINGOWE
– 30 minutowe sesje,  podczas których będzie można porozmawiać z ekspertami z różnych dziedzin i wymienić się doświadczeniem z innymi firmami.
Program „Biznes w kobiecych rękach” organizowany przez Fundację Przedsiębiorczości Kobiet oraz Citi Foundation   we współpracy z Urzędem Miasta Stołecznego Warszawy. Partnerem merytorycznym projektu jest Fundacja Citi Handlowy im. Leopolda Kronenberga. Jest to program skierowany do kobiet, które chcą założyć własną firmę. Dzięki wykładom, szkoleniom i indywidualnej pracy z mentorkami każda spośród uczestniczek ma  szansę rozpocząć działalność. W 2019 roku W 2019 roku ruszyła kolejna edycja projektu skierowanego do 60 kobiet chcących otworzyć swoje firmy na terenie aglomeracji warszawskiej. Kontynuowane były wsparcie i mentoring firm stworzonych w programie. Projekt objął również 900 studentek – otrzymały one wsparcie w postaci dedykowanych warsztatów z zakresu rozwoju kompetencji zawodowych i przedsiębiorczych.
„Mikroprzedsiębiorca Roku” to konkurs realizowany przez „Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych”, Citi Foundation oraz Koalicję na Rzecz Mikroprzedsiębiorczości, w skład której wchodzą m.in.: Krajowa Izba Gospodarcza, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Polska Przedsiębiorcza, Konfederacja „Lewiatan”, Pracodawcy RP, Związek Rzemiosła Polskiego. Konkurs merytorycznie i organizacyjnie wspiera Fundacja Citi Handlowy im. L. Kronenberga. Celem konkursu jest wspieranie przedsiębiorczości, zachęcanie do zakładania własnych firm oraz wyróżnianie i promowanie najlepszych z nich jako przykładów efektywnych działań gospodarczych.
Link do zapisów na konferencję dostępny TUTAJ.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Szczepionka na Covid_19 - frima wirusoodporna_.docx

docx | 142 KB

Pobierz
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj