Strona Głównamój blog#ZostańWDomu i gotuj z Karolem Okrasą – Citi Handlowy uruchamia mistrzowskie warsztaty kulinarne online
mój blog

#ZostańWDomu i gotuj z Karolem Okrasą – Citi Handlowy uruchamia mistrzowskie warsztaty kulinarne online

Citi Handlowy nie przestaje ispirować klientów i proponuje udział w warszatach kulinarnych prowadzonych online przez szefa kuchni Karola Okrasę. To kolejna oferta specjalna programu korzyści Citi Specials, z której można wygodnie i bezpiecznie skorzystać pozostając w domu.

Program korzyści Citi Specials to oferta rabatów, niespodzianek, nagród i przedsprzedaży, z których posiadacze kart z logo Citi mogą korzystać również online. W ramach akcji #ZostańwDomu bank przygotował dla klientów oferty specjalne. To m.in.   zniżki do -25% na dostawę jedzenia i cateringu dietetycznego, subskrypcję mediów, zakupy w drogerii czy zakup ubezpieczenia. To także możliwość  złożenia zamówienia  w ponad 30 restauracjach z programu Citi Specials z dostawą do domu i zniżką dla posiadaczy kart Citi Handlowy. A w sobotę 25 kwietnia br. bank zaprasza na mistrzowskie warsztaty kulinarne z dostawą produktów do gotowana do domu i pod kierunkiem szefa kuchni Karola Okrasy.
Warsztaty z mistrzem kulinarnym odbędą się 25 kwietnia br. na specjalnej platformie, dostępnej po zalogowaniu. W ramach warsztatów klient płaci jedynie za składniki do przygotowania zaplanowanego menu. Produkty będą  dostarczane przed wydarzeniem wprost do domu uczestnika. W czasie warsztatów można konsultować się z szefem kuchni Karolem Okrasą  oraz innymi uczestnikami. Pakiet produktów spożywczych do przygotowania mistrzowskiego posiłku dla dwóch osób kosztuje 99 zł. Rejestracja na wydarzenie jest dostępna pod linkiem poniżej, a wszystkie oferty specjalne #ZostańWDomu – na stronie programu Citi Specials.

Citi Specials | Lekcje gotowania online z Okrasą i Citi Specials

Poznaj nowy Program Korzyści Citi Specials – wyjątkowe rabaty, nagrody i niespodzianki przy płatnościach kartami Citi Handlowy.

Załączniki

Pobierz wszystkie

2020047_#ZostańWDomu i gotuj z Okrasą.docx

docx | 95,3 KB

Pobierz
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj