Strona Głównamój blogGłośnik JBL w zamian za założenie karty? To możliwe!
mój blog

Głośnik JBL w zamian za założenie karty? To możliwe!

Płatność kartą kredytową może przynosić korzyści. W jaki sposób? Bank Citi Handlowy zorganizował promocję za założenie karty, w której do zgarnięcia jest... głośnik JBL. Żeby go otrzymać, nie musisz wiele robić. Wystarczy, że założysz bezpłatną kartę kredytową Citi Simplicity (RRSO: 10,47%) i zarejestrujesz się do programu Priceless Specials. Dzięki wielofunkcyjnej karcie nagrody są na wyciągnięcie ręki!

cta-wniosek_190527.jpg
Zgarnij prezent za założenie karty kredytowej Citi Simplicity – głośnik JBL
W promocji może wziąć udział nowy klient, czyli osoba, która nie posiada karty kredytowej w Citi Handlowy. Nie ma jednak żadnej przeszkody, żeby głośnik JBL otrzymały osoby z kontem osobistym czy walutowym, prowadzonym w banku.
Inne wymagania do założenia karty kredytowej i odebrania nagrody to:
- wiek – minimum 18 lat
- dochód netto – minimum 1200 zł,
- zatrudnienie w obecnej firmie – minimum 3 miesiące,
- a dla firm – wiek minimum 18 lat, działalność gospodarcza prowadzona minimum 2 lata, dochód netto minimum 2500 zł.
Głosnik JBL2m.jpg
“Jeśli spełniasz warunki przystąpienia do promocji za założenie karty, wystarczy, że wejdziesz na specjalną stronę promocyjną i wypełnisz wniosek o kartę kredytową, a potem będziesz z niej korzystał podczas zakupów. Nic wielkiego, tak naprawdę warunki promocji są tak banalnie proste, że nawet nie zauważysz, kiedy je spełniłeś” - Ewelina Drela, jedna z autorek bloga Moniaki.pl, wskazała na zalety karty kredytowej.
Jak działa promocja za założenie karty kredytowej?
Aby otrzymać w prezencie głośnik JBL, musisz złożyć wniosek o wydanie bezpłatnej karty kredytowej Citi Simplicity. Masz na to czas do 30.06. Gdy karta kredytowa trafi już do Twojej skrzynki, zaloguj się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji Citi Mobile i zarejestruj się do programu Priceless Specials.
A potem, jak napisał autor bloga LiveSmarter.pl, Michał Pałka...
“Wystarczy po prostu płacić za swoje normalne zakupy nowo-wydaną kartą - i tyle !".

Jak zatem korzystać z karty kredytowej? Podsumowując – zakładasz kartę kredytową, rejestrujesz się w programie Priceless Specials i do końca drugiego miesiąca po zawarciu umowy dokonujesz transakcji na minimum 1500 zł. Po tym czasie otrzymujesz punkty, które możesz wymienić na prezent – głośnik JBL. Proste, prawda?
Zalety karty kredytowej Citi Simplicity
- Jedyna karta kredytowa w Polsce bez opłaty za wydanie i użytkowanie
- Blisko 300 rabatów aż w 5 kategoriach
- Ponad 200 nagród w programie Priceless Specials
- Dostęp do przedsprzedaży na koncerty
- Wygodne raty - każdą transakcję o wartości minimum 100 zł możesz rozłożyć na raty
cta-wniosek_190527.jpg
OFERTA DLA NOWYCH KLIENTÓW, RRSO: 10,47%
 Oferta ważna do 30.06.2019 i może powtarzać się w przyszłości. Przyznanie karty kredytowej uzależnione jest od oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14000 zł, całkowita kwota do zapłaty 14769,87 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 769,87 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 769,87 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1230,82 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31/03/2019 na reprezentatywnym przykładzie.
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj