Strona GłównaAktualnościCzwarty „Złoty Bankier” dla Karty Kredytowej Citi Simplicity
Aktualności

Czwarty „Złoty Bankier” dla Karty Kredytowej Citi Simplicity

Kapituła prestiżowego rankingu „Złoty Bankier” uznała po raz kolejny Kartę Kredytową Citi Simplicity za najlepszą na rynku. Citi Handlowy zdobył czwartą z rzędu statuetkę Złoty Bankier w kategorii Karta kredytowa w rankingu "Złoty Bankier 2019" organizowanym przez "Puls Biznesu"i Bankier.pl. Od 4 lat karta kredytowa Citi Handlowy pozostaje bezkonkurencyjna w swojej kategorii.

- To po prostu najlepsza karta kredytowa na rynku. Od 20 lat to flagowy produkt Citi Handlowy, rozpoznawany i uznawany na całym świecie. Karta Kredytowa Citi Simplicity to karta doceniana przez klientów za prostotę i funkcjonalność, brak opłat i przejrzyste zasady - mówi Katarzyna Przybyła, Szef Pionu Niezabepieczonych Produktów Kredytowych Citi Handlowy. - Czwarte z rzędu wyróżnienie w rankingu Złoty Bankier to dla nas potwierdzenie oceny klientów oraz ogromna duma i radość, że nasza karta pozostaje najlepsza na rynku.
Złoty Bankier, od dekady najbardziej prestiżowa nagroda w kategorii usług bankowych, potwierdza, że Karta Kredytowa Citi Simplicity to najlepsza oferta wśród kart kredytowych.  Pozbawiona opłaty za wydanie i prowadzenie karty, bez opłat za powiadomienie o braku spłaty oraz bez opłat za pakiet powiadomień Citi Alerts jest prostym i tanim (RRSO: 10,47%)  źródłem gotówki. Proste pożyczanie dzięki karcie kredytowej – za pomocą kilku kliknięć, poprzez bankowość mobilną i bez zbędnej dokumentacji – to szybka i wygodna alternatywa dla pożyczek konsumenckich. To też możliwość rozkładania transakcji na raty w niedawno udostępnionym intuicyjnym module aplikacji CitiMobile dla kart kredytowych.
Posiadacze karty kredytowej Citi Simplicity mają do swojej dyspozycji platformę korzyści Citi Specials, z rabatami do -50% u ponad 300 partnerów programu, przedsprzedażami biletów na koncerty światowych gwiazd w Polsce, a także programem Mastercard Priceless Specials.
Laureatami rankingu Złoty Bankier są banki i instytucje finansowe, które w swojej działalności stawiają na najlepsze praktyki rynkowe, a ich produkty i usługi są odpowiedzią na oczekiwania i potrzeby klientów. Nagrody dla najlepszych banków posiadających w swojej ofercie konto osobiste, kartę kredytową, kredyt gotówkowy i kredyt hipoteczny, zostały przyznane przez ekspertów Bankier.pl i Pulsu Biznesu na podstawie trwającej przez trzy miesiące analizy  propozycji finansowych produktów i usług dostępnych na polskim rynku.
ZlotyBankier2019_logo_CMYK.jpg
Załączniki

Pobierz wszystkie

20190412_Czwarty Złoty Bankier dla CitiSimplicity_final.doc

doc | 1,25 MB

Pobierz
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj