Strona Głównamój blog3 pomysły na idealny prezent - poradnik świąteczny
mój blog

3 pomysły na idealny prezent - poradnik świąteczny

Coś wyjątkowego. Coś niepowtarzalnego. Coś co pokaże, że jest najcenniejszą osobą na świecie. Przedświąteczne poszukiwania prezentów to wyzwanie, z którym wszyscy prędzej czy później musimy się zmierzyć. Dlatego tutaj każda pomoc się liczy. Polecamy nasz krótki poradnik prezentowy – a w nim sprawdzone pomysły na upominki!  

Myśląc o prezentach warto wyjść poza utarte ścieżki – możemy nie tylko przygotować niesztampowe prezenty, ale często się po prostu opłaca. Im dalej będziemy od komercyjnego świata, tym większe zaskoczenie i radość z upominku. Poznaj 3 sposoby na idealny prezent.
Upominek z wyższej półki w niższej cenie
Moliera2, L’AF, Potis & Verso, S’portofino, Swiss. Co te marki premium mają ze sobą wspólnego? Na pewno każdy z chciałby znaleźć je pod choinkę.  Ale chyba najlepsze jest to, że teraz dzięki programowi korzyści Citi Specials podarujesz je bliskim i przy okazji zaoszczędzisz. Możesz liczyć nawet do 10% zniżki. Jeśli szukasz czegoś innego, zaglądaj codziennie do kalendarza adwentowego Citi Specials z rabatami do renomowanych sklepów czy projektantów. Na razie odkryliśmy tylko część promocyjnych ofert:
-15% zegarki Fossil i Michael Kors
-20% w SkiTeam
-dodatkowe -10% na stylizacje od Monnari.
Im bliżej Świąt, tym więcej rabatów – każdego dnia otwieramy nowe okienko kalendarza adwentowego Citi Specials.
Podaruj to, co najcenniejsze – swój czas 
Czasem to, co najbardziej cieszy, to wspólnie spędzony czas. Komu dać taki prezent? Na pewno rodzicom czy dzieciom – dla nich każda chwila z Tobą jest warta więcej niż najdroższy zegarek czy najlepsza gra. Spacer po świątecznie przystrojonych ulicach, pieczenie pierników czy robienie ozdób choinkowych to naprawdę fajny i niezapomniany prezent.
Ale jeśli chcemy spędzić wspólnie czas w nietypowy sposób, polecamy wspólne wyjście do SPA. Chwila oderwania się od codzienności i wspólne rozmowy przy akompaniamencie olejków sprawdzą się… bankowo. W programie Citi Specials znajdziesz do 10% zniżki do Magia Day SPA i nawet do 20% rabatu do New Body Clinic. Możesz również sowich bliskich zaprosić do teatru. Z kartą Citi Handlowy w Capitolu otrzymasz 10% zniżki, a w teatrze Studio aż 20%.  
Niezapomniany prezent
Istnieją również prezenty, które pamięta się na całe życie. Jakie? To podróże w najciekawsze zakątki świata, podczas których schodzi się ze szlaków w poszukiwaniu przygody. Samodzielnie trudno je zorganizować, ale tutaj z pomocą przychodzi GoForWorld.com. To ekskluzywne biuro podróży Jarosława Kuźniara oferujące wyłącznie najciekawsze kierunki – od Argentyny, Urugwaju i Brazylii, przez Alaskę, Syberię i Himalaje po Korę Północną, Japonię i dziką Australię.  Oprócz niezapomnianych wrażeń, Citi Specials gwarantuje jeszcze do 10% rabatu.
Pamiętaj tylko, żeby przed wyjazdem wykupić ubezpieczenie. Polecamy dwa miejsca: Allianz Direct gdzie z naszą kartą zyskasz do 12% lub APRIL Polska z 15% rabatu.
Wybierając prezent, pamiętaj tylko o jednym. Tak naprawdę liczysz się Ty, Twoje osobiste zaangażowanie i życzliwość. Pozytywne emocje są po prostu najcenniejsze… ale fajna stylizacja, SPA, czy wycieczka do Kolumbii zdecydowanie nie zaszkodzą.
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj