Strona GłównaAktualnościKamil Grosicki dla klientów Citi Handlowy<br>
Aktualności

Kamil Grosicki dla klientów Citi Handlowy

Piłka nożna to sport, który wzbudza ogromne emocje, nie tylko w trakcie Mundialu. Gadżety związane z piłkarzami to cenna "zdobycz" dla każdego fana. Dlatego klienci, którzy do końca lipca złożą aplikację o kartę kredytową Citi Handlowy mogą otrzymać piłkę z podpisem Kamila Grosickiego – zawodnika polskiej reprezentacji. A już w sierpniu, będzie można spotkać się z nim osobiście w jednym z  oddziałów banku.

Akcja promocyjna rozpoczęła się przed Mistrzostwami Świata w Rosji i choć ciężko pogodzić się z przegraną polskiej drużyny, to ciągle jej kibicujemy i wierzymy, że jeszcze nieraz będziemy z niej dumni! – mówi Anca Andrei, Dyrektor Departamentu Sprzedaży Smart. – Piłki z podpisem Kamila Grosickiego cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i zostało ich już niewiele. Jest to najlepszy dowód na to, że nasza reprezentacja nadal wzbudza pozytywne emocje i utożsamia się z nią wielu naszych Klientów.
Dodatkowo każdy, kto odwiedzi oddział Citi Handlowy, może wziąć udział w konkursie i odpowiadając na pytanie dotyczące oferty banku wygrać jedną z 20 koszulek z podpisem polskiego reprezentanta.  
Czuję dzisiaj złość i rozczarowanie przegraną na Mundialu, bo nasze cele były zupełnie inne. – mówi Kamil Grosicki. – Czuję też ciężar porażki, nie tylko ze względu na własne cele, ale i oczekiwania kibiców. Wiem, że dużo przyjemniej jest spotykać się w atmosferze sukcesu wspominając zwycięstwa, jednak czas się podnieść i wrócić do ciężkiej pracy. Zapraszam na spotkanie w sierpniu!
Szczegółowe informacje o wydarzeniu pojawią się wkrótce w mediach społecznościowych Citi Handlowy. Promocja "Wygraj koszulkę z autografem Kamila Grosickiego" trwa do końca lipca 2018 i obowiązuje w 15 oddziałach Citi Handlowy Smart i 3 oddziałach Citi Handlowy Smart Mini. Regulamin konkursu jest dostępny w powyższych placówkach.
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj