Strona GłównaAktualnościCiti Handlowy Bikes w aplikacji Jakdojade – teraz dowiesz się jak szybko dotrzeć do celu rowerem miejskim 
Aktualności

Citi Handlowy Bikes w aplikacji Jakdojade – teraz dowiesz się jak szybko dotrzeć do celu rowerem miejskim 

Od dzisiaj warszawiacy mają możliwość sprawdzenia trasy przejazdu po mieście z wykorzystaniem systemu rowerów miejskich. Przez aplikację Jakdojade dowiedzą się, gdzie znajdą najbliższą stację rowerową  i jak szybko dotrą rowerem do miejsca docelowego. 

Potem aplikacja podpowie też, gdzie najlepiej oddać rower, by nie tracić czasu na poszukiwania stacji oddalając się od docelowego miejca. Aplikacja Jakdojade z nową funkcjonalnością jest już dostępna w AppStore i Google Play.
Nowa funkcja w aplikacji Jakdojade  (należy po wpisaniu miejsca docelowego i wyszukaniu opcji dojazdu wybrać nowa zakładkę „Rower Miejski”) - wskazuje najbliższą stację rowerową i informuje, ile dostępnych rowerów użytkownik tam znajdzie. Aplikacja oblicza też czas przejazdu danej trasy i jej koszt – w przypadku czasu jazdy rowerem poniżej 20 minut, informuje, że przejazd będzie bezpłatny. Co szczególnie wygodne – wskazuje stację końcową, gdzie użytkownik będzie mógł oddać rower. Aplikacja zlicza całkowity czas dotarcia do celu – jazdę rowerem oraz czas dojścia do i od stacji rowerowej.
Jakdojade.JPG
- Współpraca z Jakdojade to kolejny punkt na mapie rozwoju naszego strategicznego projektu Citi Handlowy Bikes.  Niezmiennie namawiamy warszawiaków do przesiadania się na rowery – i dajemy kolejne ku temu powody. Teraz, dzięki Citi Handlowy, w aplikacji Jakdojade możemy szybko i wygodnie zaplanować trasę z wykorzystaniem systemu rowerów miejskich – mówi Miguel Mendes, dyrektor Departamentu Zarządzania Doświadczeniami Klientów Citi Handlowy – Mamy nadzieję, że dzięki nowej możliwosci jeszcze więcej warszawiaków zacznie przemieszczać się na dwóch kółkach. To rzeczywiste działanie na rzecz walki o jakość powietrza w stolicy oraz nasze samopoczucie.
Nowa funkcja w Jakdojade pozwoli także przełączyć się do aplikacji Citi Handlowy Bikes w celu wypożyczneia roweru lub pobrać ją na telefon. Aplikacja Citi Handlowy Bikes to dodatkowe, przydatne funkcje dla użytkownika rowerów miejskich: - pozwala sprawdzić, od jakiej emisji CO2 uchroniliśmy Warszawę dzięki wykorzystaniu roweru zamiast samochodu – wynikiem użytkownicy mogą podzielić się w mediach społecznościowych; - umożliwia szybkie wyszukanie dostępnych rowerów na mapie stacji i błyskawiczne wypożyczenie roweru za pomocą kodu QR   - informuje, że bezpłatny czas jazdy dobiega końca 5 minut przed upłynięciem darmowych 20 minut; - monitoruje i zapamiętuje przebytą trasy przez GPS – nie tylko pokonany dystans, ale także koszt przejazdu i spalone kalorie. - umożliwia zaplanowania treningu po wybranej trasie w wybranym dniu.  
Funkcja planowania trasy po mieście rowerem w aplikacji Jakdojade będzie dostępna dla użytkowników przez cały sezon rowerowy 2018. 
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj