Strona GłównaAktualnościRowery miejskie Citi Handlowy ruszają w Trójmieście
Aktualności

Rowery miejskie Citi Handlowy ruszają w Trójmieście

Wraz ze startem kolejnego sezonu rowerowego na ulice polskich miast ponownie wyjadą rowery miejskie z brandingiem Citi Handlowy. W tym roku w największych miastach w Polsce będzie można wypożyczyć ponad 6000 rowerów z niebieskimi skrzydełkami. Po raz pierwszy rowery będzie można zobaczyć w Gdańsku, Gdyni i Sopocie.

- Już trzeci rok z rzędu rowery miejskie z logo Citi Handlowy ożywiają na wiosnę ulice w największych miastach w Polsce. Cieszymy się, że to zaraźliwy trend – w zeszłym roku były rowery miejskie w Polsce wypożyczane prawie 14,5 miliona razy, a w maju – to rekord - rower był wypożyczany średnio co sekundę! – mówi Yudhishthir Rana, szef Biura Marketingu Internetowego w Citi Handlowy. - Mamy nadzieję, że system rowerów miejskich w Trójmieście pozwoli na pobijanie kolejnych rekordów w tej dziedzinie. I cieszymy się, że Citi Handlowy może mieć w tym swój udział!
W tym roku rowery miejskie z logo Citi Handlowy łączą benefity aktywności sportowej z korzyściami dla posiadaczy kart Citi. Specjalnie przygotowane grafiki na „skrzydełkach” rowerów informują o zniżkach, nagrodach i ofertach specjalnych dostępnych dla wszystkich posiadaczy kart Citi w ramach programu korzyści Citi Specials. To zniżki do -50% na podróże i zakupy oraz do -15% w prawie 100 resturacjach, przedsprzedaże biletów na koncerty światowych gwiazd w Polsce oraz nagrody za transakcje w programie Mastercard Priceless Specials.  
skrzydełka2.jpgskrzydełka4.jpgskrzydełka3.jpgskrzydełka1.jpg
Rowery miejskie z brandingiem Citi Handlowy będą obecne w tym sezonie na ulicach 8 polskich miast: Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Poznania, Katowic wraz z okręgiem GOP oraz – po raz pierwszy - Trójmiasta.
Z kolei wygodna aplikacja Citi Handlowy Bikes, która umożliwi sprawdzenie dostępności rowerów, szybkie wypożyczanie przez kod QR,  planowanie tras i treningów oraz informująca o końcu bezpłatnego czasu przejazdu jest dostępna dla amatorów dwóch kółek w Warszawie.
IMG_9371 II m.jpg
Załączniki

Pobierz wszystkie

IMG_9239 II.jpg

grafika | 6,3 MB

Pobierz
IMG_9371 II m.jpg

grafika | 387 KB

Pobierz
skrzydełka2.jpg

grafika | 8,25 KB

Pobierz
skrzydełka3.jpg

grafika | 8,31 KB

Pobierz
skrzydełka4.jpg

grafika | 8,26 KB

Pobierz
20190326_Citi Handlowy Bikes w Trójmieście.docx

docx | 52,8 KB

Pobierz
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj