Strona GłównaAktualnościiPhone’y 8 od Citi Handlowy dla miejskich rowerzystów
Aktualności

iPhone’y 8 od Citi Handlowy dla miejskich rowerzystów

Citi Handlowy nie zwalnia tempa i wprowadza kolejne funkcje do bankowo-rowerowej aplikacji Citi Handlowy Bikes. W nowym sezonie aplikacja pozwala na jeszcze wygodniejsze i bardziej ekonomiczne poruszanie się po Warszawie rowerami miejskimi. Teraz do listy funkcji aplikacji dołącza możliwość odkrycia nieznanych zakątków stolicy i wygrania jednego z sześciu telefonów iPhone 8.

- Namawiamy warszawiaków do aktywności – aplikacja Citi Handlowy Bikes to nie tylko wygoda korzystania z systemu rowerów miejskich, ale też motywacja dla jeszcze większej dawki ruchu przez wykorzystanie mechanizmu grywalizacji. A do tego możliwość wygrania nagród w naszym konkursie. Chcemy zachęcić mieszkańców stolicy do tego, by przesiedli się z samochodów na rowery i razem z Citi Handlowy Bikes odkrywali miasto z perspektywy dwóch kółek – mówi Miguel Mendez, dyrektor Departamentu Zarządzania Doświadczeniami Klientów.
Co tydzień – począwszy od 7. kwietnia - jeden z sześciu iPhone’ów 8 będą miały szansę wygrać osoby, które korzystają lub ściągną aplikację Citi Handlowy Bikes.  Powiadomienia push otrzymywane w aplikacji będą w każdą sobotę informować o starcie nowego etapu konkursu z kolejną nagrodą główną do wygrania. Po otrzymaniu takiej informacji należy wypożyczyć rower, odnaleźć na mapie Warszawy ukrytą flagę i jak najszybciej do niej dotrzeć. Główną nagrodę wygrywa osoba, która jako pierwsza wpisze w aplikacji kod ukryty na fladze. Kolejnych 10 osób otrzyma nagrody-niespodzianki. Wszyscy użytkownicy aplikacji mogą zaś aktywnie spędzać czas wykonując 12 różnorodnych zadań dostępnych w aplikacji i zachęcających do odkrywania nieznanego oblicza Warszawy.
citi_bike_link_ad.jpg
Od początku nowego sezonu fani dwóch kółek mogą korzystać z wielu funkcji przydatnych na miejskich trasach. Aplikacja Citi Handlowy Bikes:  
- pozwala sprawdzić, od jakiej emisji CO2 uchroniliśmy Warszawę dzięki wykorzystaniu roweru zamiast samochodu – wynikiem użytkownicy mogą podzielić się w mediach społecznościowych
- umożliwia szybkie wyszukanie dostępnych rowerów na mapie stacji i błyskawiczne wypożyczenie roweru za pomocą kodu QR  
- informuje, że bezpłatny czas jazdy dobiega końca 5 minut przed upłynięciem darmowych 20 minut
- monitoruje i zapamiętuje przebytą trasy przez GPS – nie tylko pokonany dystans, ale także koszt przejazdu i spalone kalorie
- umożliwia zaplanowania treningu po wybranej trasie w wybranym dniu.

Konkurs potrwa 6 tygodni – do 19. maja. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie banku tutaj. Aplikację Citi Handlowy Bikes można pobrać ze sklepów App Store lub Google Play. Aplikacja Citi Handlowy Bikes jest dostępna w Warszawie, natomiast rowery miejskie z brandingiem Citi Handlowy są obecne na ulicach 9 polskich miast: Warszawy, Łodzi, Lublina, Wrocławia, Białegostoku, Poznania, Szczecina, Katowic wraz z okręgiem GOP oraz Opola. 
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj