Strona Głównaludzie & wydarzeniaBankowość prywatna Citi Handlowy najlepsza
ludzie & wydarzenia

Bankowość prywatna Citi Handlowy najlepsza

Prestiżowy brytyjski magazyn finansowy Euromoney po raz kolejny wyróżnił bank Citi Handlowy. W 15. edycji dorocznego badania rynku bankowości prywatnej bank został doceniony w dwóch kategoriach: za najlepszą ofertę private banking oraz najlepszą ofertę dla klientów globalnych.

Euromoney Award 2018 to kolejne wyróżnienie Euromoney dla Citi Handlowy – bank podobne wyróżnienia otrzymywał już kilkukrotnie. Zgodnie z metodologią badania Euromoney bankowość prywatna to usługi dla zamożnych klientów posiadających aktywa w wysokości jednego miliona dolarów. Tym samym Euromoney wyróżnił Citi Handlowy za ofertę Citi Private Client. 

– Na coraz bardziej konkurencyjnym rynku usług bankowości prywatnej takie wyróżnienie to prawdziwy zaszczyt i powód do dumy. Choć przyznam też, że nie jest to dla nas duże zaskoczenie, bo bankowość prywatna Citi Handlowy od lat wyznacza najwyższe standardy na tym rynku – mówi Jacek Taraśkiewicz, Szef Pionu Zarządzania Produktami Detalicznymi, Usługami Maklerskimi, Segmentami i Siecią Oddziałów Citi Handlowy. Citi Private Client to unikalny program, za którym stoi sztab profesjonalistów. Klient otrzymuje wsparcie osobistego doradcy. Jednocześnie do jego dyspozycji pozostają doradca inwestycyjny, specjalista walutowy i makler giełdowy. Takie podejście pozwala klientom na efektywnego pomnażanie majątku i korzystanie z możliwości inwestycyjnych dostępnych tutaj w Polsce oraz na całym świecie. 

Citi Private Client to unikalny program, za którym stoi sztab profesjonalistów. Klient otrzymuje wsparcie osobistego doradcy. Jednocześnie do jego dyspozycji pozostają doradca inwestycyjny, specjalista walutowy i makler giełdowy - Jacek Taraśkiewicz, Szef Pionu Zarządzania produktami Detalicznymi, Usługami Maklerskimi, Segmentami i Siecią Oddziałów

W organizowanym rokrocznie rankingu Euromoney banki z czołówki światowych finansów wybierają najlepszych, ich zdaniem konkurentów. Rankingi sygnowane marką Euromoney mają międzynarodową renomę i stanowią rzetelny barometr stanu branży oraz wiarygodny certyfikat jakości od klientów. Kolejność w rankingu jest całkowicie uzależniona od głosów klientów, którzy wypełniając anonimowe ankiety informacjami o współpracy z danym bankiem, wpływają na finalną kolejność w zestawieniu. Wyniki konkursu Euromoney są dostępne tutaj.

Bankowość prywatna Citi Handlowy święci triumfy także w lokalnych, prestiżowych rankingach. W najnowszym lutowym rankingu magazynu Forbes „Idealne banki dla najbogatszych” oferta Citi Handlowy uzyskała najwyższa notę 5 gwiazdek. Doceniono globalny charakter banku, oferującego swoje usługi klientom prowadzącym interesy na całym świecie. Zauważono mobilność oferty i autorską ofertę dla biznesu w dynamicznie rozwijającym się segmencie e-commerce.
PB 2018 (4).jpg
Załączniki

Pobierz wszystkie

06022018_Bankowość prywatna Citi Handlowy najlepsza.docx

docx | 42,4 KB

Pobierz
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj