Strona Głównamój blogZamień kilka rat na jedną lżejszą. Weź pożyczkę konsolidacyjną.
mój blog

Zamień kilka rat na jedną lżejszą. Weź pożyczkę konsolidacyjną.

Sytuacja kredytobiorców jest bardzo dynamiczna. Raty rosną, inflacja wciąż nie powiedziała ostatniego słowa i w efekcie trzeba coraz mocniej zaciskać pasa. Jednak zamiast każdego miesiąca płacić kilka rat pożyczek, możesz płacić jedną... dzięki pożyczce konsolidacyjnej.

Pożyczka konsolidacyjna – co to takiego?

Mówiąc najprościej, kredyt konsolidacyjny to połączenie wszystkich zobowiązań w jedno. W efekcie, zamiast kilku rat płacisz jedną, która zdecydowanie mniej obciąży Twój budżet.
Jak to działa? Zbierasz dokumenty i umowy dotyczące zaciągniętych pożyczek i idziesz z nimi do wybranego banku lub, tak jak w Citi Handlowy, wszystko załatwiasz online. Bank sprawdza historię w BIK i weryfikuje, czy w przeszłości pojawiły się problemy ze spłatą zadłużenia. Jeśli decyzja będzie pozytywna, otrzymasz propozycję.
Najprawdopodobniej będzie to jedna z dwóch opcji: jedno oprocentowanie dla wszystkich zobowiązań lub dłuższy termin spłaty. Czasami jest to też miks tych dwóch rozwiązań. Dzięki temu płacisz jedną ratę z korzystniejszym oprocentowaniem, a sama rata nie obciąża tak bardzo Twojego budżetu. Dodatkowo, zyskujesz czas, bo termin spłaty całego zadłużenia zostaje wydłużony.

Kto może skorzystać na konsolidacji?

W czasach, gdy za wiele towarów i usług płacimy w ratach, w łatwy sposób można stracić kontrolę nad swoim domowym budżetem. Rosnące stopy procentowe wpływają na wysokość rat, które w ostatnim czasie poszybowały w górę i wydaje się, że ta tendencja jeszcze zostanie z nami przez przynajmniej kilka, jeśli nie kilkanaście miesięcy.
Pożyczka konsolidacyjna może być świetnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy:
· chcą zapanować nad swoimi zobowiązaniami,
· nie chcą wpaść w spiralę zadłużenia,
· chcą unormować swoją sytuację finansową,
· szukają korzystniejszej oferty kredytowania.
Jeśli więc płacisz kilka rat i nie chcesz stracić płynności finansowej, zastanów się, czy konsolidacja nie jest korzystniejszą opcją. A skonsolidować możesz naprawdę wiele:
· kredyt gotówkowy,
· pożyczki ratalne,
· kredyt konsumencki,
· zadłużenie na karcie kredytowej,
· limity w ROR

Pożyczka konsolidacyjna w Citi Handlowy

Jeśli już wiesz, że kredyt konsolidacyjny to rozwiązanie w sam raz dla Ciebie, zamień kilka rat na jedną lżejszą w Citi Handlowy.
Nie musisz przychodzić do jednego z naszych oddziałów, wystarczą nam dokumenty w formie elektronicznej. A umowę zawrzemy bez wychodzenia z domu – przez internet, telefon lub kuriera. Dodatkowo, na decyzję będziesz czekać tylko chwilę. W wielu przypadkach odpowiedź masz już w ciągu godziny.
Podoba Ci się nasza oferta? Więcej przeczytasz na naszej stronie: https://www.citibank.pl/kredyty/pozyczka-konsolidacyjna/
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj