src="https://www.facebook.com/tr?id=143773809603902&ev=PageView&noscript=1" />
Strona Głównaludzie & wydarzeniaCiti Handlowy ponownie partnerem IRONMAN Poland 2022
ludzie & wydarzenia

Citi Handlowy ponownie partnerem IRONMAN Poland 2022

W 2022 roku prestiżowe zawody triathlonowe spod szyldu IRONMAN odbędą się w Polsce aż w trzech lokalizacjach: do Warszawy i Gdyni właśnie dołączył Poznań. Citi Handlowy kolejny rok z rzędu wspiera to wydarzenie jako partner i aktywny uczestnik sportowych zmagań.

IM2022_konferencja.jpg
Motywem przewodnim tegorocznej rywalizacji w ramach IRONMAN Poland będzie „Rok Marzycieli”. Ma on oczywiście inspirować do podjęcia wyzwania, jakim jest ukończenie zawodów IRONMAN. Ale też uświadomić nam, że każde wielkie osiągnięcie zaczyna się od… marzenia.
- Marzenia mają wielką siłę sprawczą, a w połączeniu z dobrym planem i konsekwencją w działaniu często okazują się celem, który leży w zasięgu ręki – mówił podczas oficjalnej prezentacji IRONMAN Poland 2022 Olek Łakomski, dyrektor sprzedaży Markets w Citi Handlowy oraz lider Live Well at Citi. Cieszę się, że jako partner zawodów IRONMAN możemy kolejny rok wspierać ludzi z pasją. Jako bank robimy to już od ponad 150 lat, pomagając przedsiębiorcom i osobom prywatnym realizować ich ambitne plany i finansować inwestycje, które zmieniają naszą rzeczywistość. Zawody sportowe, w których też sami aktywnie uczestniczymy, dostarczają nam wielu pozytywnych emocji, a startując ramię w ramię z naszymi klientami, możemy je przeżywać razem. Dlatego cieszę się, że w tym roku będziemy mieli jeszcze więcej okazji do wspólnej rywalizacji!

- Mamy nadzieję, że zawodnicy w niebieskich strojach drużynowych Live Well at Citi zdominują trasy tegorocznego Ironmana. W każdej lokalizacji planujemy start sztafet, w których pracownicy Citi Handlowy i Citi Solutions Center wystartują ramię w ramię z naszymi klientami korporacyjnymi. Podczas Citi Handllowy IRONMAN 70.3 mamy ambicje wystawić aż 30 składów – powiedziała Paulina Harembska, koordynatorka inicjatywy Live Well at Citi.

W 2022 r. zawody pod szyldem IRONMAN odbędą się w Polsce w następujących terminach:
IM2022_Kalendarium.png
Więcej na stronach Ironman Poland:

Warszawa: www.ironmanwarsaw.com
Konferencja Ironman Poland 2022: 
Konferencja.png
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj
src="https://www.online.citibank.pl/scripts/tracking/mbox.js " /> src="https://www.facebook.com/tr?id=143773809603902&ev=PageView&noscript=1" />