HomeAktualnościCiti Handlowy po raz ósmy liderem rankingu Cash Management wg Euromoney
What's new

Citi Handlowy po raz ósmy liderem rankingu Cash Management wg Euromoney

Bankowość transakcyjna Citi Handlowy po raz kolejny zwyciężyła w prestiżowym rankingu magazynu Euromoney. Dzięki głosom klientów, w 2021 r. Citi Handlowy znalazł się na pierwszym miejscu w obu kategoriach: „Market Leader” i „Best Service”.

Jesteśmy dumni, że od 8 lat utrzymujemy czołową pozycję w tym badaniu. Pozycja w rankingu pokazuje, jak nasze rozwiązania w obszarze bankowości transakcyjnej postrzegają nasi klienci, a wspieranie ich w działalności biznesowej to dla nas najważniejsze zadanie” - mówi Jim Foley, członek zarządu banku nadzorujący Sektor Bankowości Transakcyjnej Citi Handlowy. „Zaufanie okazywane nam w rankingu i na co dzień przez klientów inspiruje nas do rozwoju oferty tak, aby odpowiadała na zmieniające się wyzwania, przed którymi stoją firmy, wspierała ich w procesie digitalizacji i ekspansji zagranicznej oraz zwiększała ich konkurencyjność.
Odpowiadając na cyfrowe potrzeby klientów korporacyjnych, Citi Handlowy rozwija i wprowadza nowoczesne rozwiązania technologiczne. Tylko w tym roku bank udostępnił klientom narzędzie do kontroli statusu płatności Citi Payment Insights. Uruchomił także usługę Citi Payment Outlier Detection, zautomatyzowane, oparte na AI i działające w czasie rzeczywistym rozwiązanie, które umożliwia inteligentną weryfikację płatności wychodzących i pomaga identyfikować transakcje odbiegające od normy, ograniczając ryzyko związane z nadużyciami czy błędami.
Euromoney Cash Management Survey 2021 to ankieta przeprowadzana wśród dyrektorów finansowych, skarbników i managerów odpowiadających za finanse w spółkach na całym świecie w celu wskazania ich zdaniem najlepszych instytucji oferujących usługi w zakresie bankowości transakcyjnej. Łącznie w plebiscycie oddanych zostało ponad 27 000 głosów z całego świata.
Dodatkowych informacji udziela:
Marta Wałdoch, rzecznik banku
Tel: 605 990 433
E-mail: marta.waldoch@citi.com
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj