Strona Głównamój blogJak kupować na raty 0% z kartą kredytową?
mój blog

Jak kupować na raty 0% z kartą kredytową?

Zepsuł Ci się sprzęt audio? Chcesz zrobić komuś urodzinowy prezent, a może zaskoczyły Cię niespodziewane wydatki? Dzięki karcie kredytowej zrobisz zakupy u naszych partnerów i rozłożysz je na wygodne raty z RRSO 0%.

Jakie zakupy sfinansujesz pożyczką?

Hulajnoga elektryczna, skuter, sprzęt RTV czy AGD... Realizuj swoje pasje, zrób długo odkładany remont lub wymień zużyty sprzęt. Zastanawiasz się jak Twój domowy budżet udźwignie te dodatkowe wydatki? Odpowiedzią może być pożyczka na 0% czyli tzw. raty w karcie - to sposób na uelastycznienie swoich finansów. To, na co warto zwrócić uwagę, to oprocentowanie. Z kartą kredytową Citi Handlowy zakupy u naszych partnerów rozłożysz na wygodne raty. Dzięki temu ich spłata nie będzie dla Twojego portfela bolesna.

Zainwestuj w sprzęt

Wciąż pędzący postęp sprawia, że nasze sprzęty szybko się zużywają i tracą na aktualności. Jeśli jesteś zapalonym graczem, liczy się dla Ciebie dobra jakość dźwięku lub chcesz ułatwić sobie codzienne gotowanie, stawiaj na sprzęt najwyższej jakości.
Dobry smartfon czy tablet ułatwią codzienną pracę i z powodzeniem zastąpią komputer albo przynajmniej będą do niego idealnym dodatkiem. Nowoczesny robot kuchenny wyręczy domowników i pomoże w przygotowaniu potraw, które rozpieszczą podniebienie. A wysokiej klasy kino domowe wyniesie rozrywkę na nowy, wyższy poziom.

Postaw na ekologię

Na pewno zdajesz już sobie sprawę, że środowisko potrzebuje naszej pomocy. Zaczęliśmy zwracać uwagę na zużycie wody, produkcję plastiku czy wszędobylski smog. Wciąż zastanawiamy się, jak zrezygnować z jazdy samochodem bez utraty komfortu i wygody. Najlepszy rozwiązaniem tego problemu wydają się być pojazdy elektryczne, takie jak: skutery, hulajnogi czy samochody. Są ekologiczne, wygodne, niezwykle modne i bardzo designerskie. A dodatkowo zapewnią Ci wiatr we włosach i życie w zgodzie z naturą.

Obudź w sobie duszę sportowca

Więcej siedzimy w domu i mniej się ruszamy, a na konsekwencje takiej sytuacji nie trzeba długo czekać. Dlatego pora ponownie wkręcić się w aktywności na świeżym powietrzu i wyjechać na rowerowe ścieżki. Spraw sobie nowego dwukołowca, a jeśli już go masz, zadbaj o bezpieczeństwo i wygodę. Namów też do tego przyjaciół i rodzinę. I niech się nie wykręcają, że za drogo, że nie stać ich, że nie mają pieniędzy. Od tego właśnie jest oferta rat zero procent.

Jak kupować na raty 0%?

Posiadacze karty kredytowej Citi Handlowy mogą skorzystać z wyjątkowych ofert ratalnych RRSO 0%. Jak to działa?
  • Zrób zakupy u jednego z naszych partnerów - stacjonarnie lub online
  • Zapłać za produkty kartą kredytową Citi Handlowy
  • Transakcję rozłóż na raty w karcie RRSO 0% w aplikacji mobilnej lub bankowości elektronicznej - jednym kliknięciem.
Wiesz już, co najczęściej kupujemy na raty zero procent. Wiesz też, jak wziąć raty 0% w karcie. Teraz wystarczy, że przejrzysz oferty naszych partnerów i skorzystasz z Klubu Rat 0%. Tylko tyle i aż tyle, a Ty masz to, co chcesz
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj