Strona GłównaAktualnościKarta Kredytowa Citi Simplicity pięciokrotnym zwycięzcą rankingu „Złoty Bankier”
Aktualności

Karta Kredytowa Citi Simplicity pięciokrotnym zwycięzcą rankingu „Złoty Bankier”

Kapituła rankingu „Złoty Bankier” uznała kolejny, piąty rok z rzędu Kartę Kredytową Citi Simplicity za najlepszą na rynku – karta kredytowa Citi Handlowy zajęła pierwsze miejsce w swojej kategorii w tym prestiżowym podsumowaniu. W rankingu wyróżniona została rownież Pożyczka Gotówkowa Citi Handlowy, która zajęła drugie miejsce na podium.

- Piąte zwycięstwo cieszy nas nie mniej niż pierwsze. To wyróżnienie świadczy o ugruntowanej pozycji karty kredytowej Citi Handlowy. Cieszymy się ogromnie, to dla nas potwierdzenie wysokiej oceny klientów i powód do ogromnej dumy. Teraz nasza karta dostępna jest dla wszystkich klientów w szybkim i przyjaznym procesie online, opartym o biometryczną weryfikację klienta – w całkowicie zdalny i zautomatyzowany sposób, i na dowolnym urządzeniu. Karta kredytowa to od ponad 20 lat flagowy produkt Citi Handlowy, rozpoznawany i uznawany na całym świecie. Cieszymy się, że pozostaje najlepszym produktem w swojej kategorii na rynku, z szerokim pakietem korzyści dla klienta – mówi Katarzyna Przybyła, szef Pionu Niezabezpieczonych Produktów Kredytowych.
W trzystopniowym procesie wyboru najlepszego produktu przez zespół ekspertów, kapituła rankingu „Złoty Bankier” wyróżniła Pożyczkę Gotówkową Citi Handlowy, która również jest dostępna dla klientów w procesie online. – To odpowiedź na potrzeby naszych klientów – z kwotą do 150 000 zł,   na atrakcyjnych warunkach cenowych i wygodnym planem spłaty do 96 rat. To bardzo konkurencyjna oferta, jedna z najlepszych na rynku, z której można skorzystać w całkowicie zdalny sposób korzystajac z biometrycznej weryfikacji przez „selfie”, z decyzją kredytową przyznaną w ciągu maksymalnie 30 minut - dodaje Katarzyna Przybyła.
Z analizy danych w warunkach „nowej rzeczywistości” wynika, że większość swoich potrzeb klienci chcą obecnie realizować zdalnie. Program korzyści dla posiadaczy kart Citi Handlowy został dostosowane do rzeczywistości online -  rabaty, niespodzianki i specjalne wydarzenia są dostępne dla klientów bez konieczności wychodzenia z domu, np. mistrzowskie warsztaty kulinarne z dostawą produktów do domu, wyselekcjonowane zniżki na specjalne okazje takie jak Dzień Dziecka czy korzystanie ze zniżek w restauracjach, które uczestniczą w programie korzyści, przy zamówieniach do domu.
- Pracujemy nad kolejnymi rozwiązaniami, które odpowiedzą na potrzeby klientów w zupełnie nowych warunkach ekonomicznych, a dzięki którym Karta Kredytowa Citi Simplicity oraz Pożyczka Gotówkowa i Pożyczka Hipoteczna pozostaną bezkonkurencyjne w swoich kategoriach – dodaje Katarzyna Przybyła.
Laureatami rankingu Złoty Bankier są banki i instytucje finansowe, które w swojej działalności stawiają na najlepsze praktyki rynkowe, a ich produkty i usługi są odpowiedzią na oczekiwania i potrzeby klientów. Nagrody dla najlepszych banków posiadających w swojej ofercie konto osobiste, kartę kredytową, kredyt gotówkowy i kredyt hipoteczny, zostały przyznane przez ekspertów Bankier.pl i Pulsu Biznesu na podstawie trwającej przez trzy miesiące analizy   propozycji finansowych produktów i usług dostępnych na polskim rynku.
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj