src="https://www.facebook.com/tr?id=143773809603902&ev=PageView&noscript=1" />
Strona GłównaAktualnościCiti Handlowy po raz szósty z najlepszym Cash Management w Polsce
Aktualności

Citi Handlowy po raz szósty z najlepszym Cash Management w Polsce

Bankowość transakcyjna Citi Handlowy kolejny rok z rzędu zajęła 1. miejsce w prestiżowym rankingu magazynu Euromoney,  zdobywając tym samym tytuły „Market Leader” oraz „Best for Overall Service”.  Od 6 lat bank pozostaje niekwestionowanym liderem bankowości transakcyjnej na polskim rynku.

- Jesteśmy dumni, że to nasi Klienci, głosując w ankiecie Euromoney Cash Management Survey 2019, uznali zarządzanie środkami finansowymi w Citi Handlowy za najlepsze w Polsce. Szóste z rzędu zwycięstwo Citi Handlowy w tym prestiżowym rankingu to potwierdzenie naszej pozycji lidera. Dokładamy starań, aby nasze usługi wspierały prowadzenie biznesu przez naszych Klientów – mówi Jim Foley, członek Zarządu Banku i Szef Pionu Bankowości Transakcyjnej Citi Handlowy.  - Nagroda potwierdza skuteczność wdrażanych przez nas rozwiązań. Zindywidualizowane usługi, jakie proponujemy Klientom Banku, wspierają rozwój ich biznesów dzięki połączeniu nowoczesnych rozwiązań, ekspertyzy, znajomości otoczenia prawnego oraz globalnego doświadczenia grupy Citi, a także doskonałej obsłudze klienta, która także została w tym roku doceniona.
Citi Handlowy nieustannie pracuje nad nowymi rozwiązaniami bankowości transakcyjnej, podnosząc poziom oferowanych usług i upraszczając zarządzanie środkami przez Klientów. W tym roku bank wprowadził m.in. przelewy natychmiastowe w ramach API czy kategorię „prostych płatności” w systemie bankowości elektronicznej. Bank niezmiennie wspiera klientów w prowadzeniu biznesu na wielu rynkach jednocześnie, oferując kompleksowe rozliczenia zagraniczne i dostęp do tworzenia płatności w ponad 200 walutach, z każdego miejsca na świecie w systemie bankowości elektronicznej CitiDirect BE. Na bieżąco pomaga klientom dostosować rozliczenia do zmian w otoczeniu regulacyjnym, organizując eksperckie sesje tematyczne, szkolenia i warsztaty, w których tylko w tym roku wzięło udział ponad 1300 uczestników.
Wyniki Euromoney Cash Management Survey 2019 potwierdziły silną pozycję banków z grupy Citi. Citi zajął po raz kolejny 1. miejsce w kategorii „Cash Management Market Leader” regionie Ameryki Północnej, Afryki i w 14 krajach. Jednocześnie znalazł się w czołówce rankingu w kategorii „Best Overall Service” w Afryce i Ameryce Łacińskiej, powtarzając sukces z poprzednich edycji rankingu oraz, po raz pierwszy, w Europie Centralnej i Wschodniej oraz w 16 krajach.
Euromoney Cash Management Survey to prestiżowy ranking realizowany cyklicznie przez Euromoney Magazine. Ranking uwzględnia czołowe instytucje finansowe  zajmujące się zarządzaniem środkami pieniężnymi.  W tym roku w ankiecie głosowało ponad 25 000 osób odpowiedzialnych za finanse w firmach obsługiwanych przez te instytucje. Ranking jest uznawany za najbardziej wszechstronne i miarodajne podsumowanie rynku w zakresie cash management.
Pełne wyniki tegorocznego rnakingu „Euromoney Cash Managent 2019” są dostępne pod linkiem:

Cash Management Survey 2019: Results Index | Euromoney

Cash managers, treasurers and financial officers worldwide tell us about the standard of international cash management services they receive from their banks.

Załączniki

Pobierz wszystkie

Informacja prasowa_Cash Management Euromoney.docx

docx | 59,7 KB

Pobierz
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj
src="https://www.online.citibank.pl/scripts/tracking/mbox.js " /> src="https://www.facebook.com/tr?id=143773809603902&ev=PageView&noscript=1" />