Homeludzie & wydarzenia#CitiVolunteers biegną w Warszawa Business Run
people & events

#CitiVolunteers biegną w Warszawa Business Run

Aż 17 drużyn z Citi Handlowy i Citi Service Center Poland ponownie weźmie udział w największym charytatywnym biegu biznesowym w Polsce – Poland Business Run. Citi Handlowy jest sponsorem warszawskiej edycji tego wydarzenia. To kolejne działanie Citi w Polsce mające na celu budowanie społeczeństwa akceptującego różnorodność.

warszawa.png
Pomaganie potrzebującym i wspieranie lokalnych społeczności jest częścią DNA organizacji jaką jest Citi. Dlatego udział w biegu Warszawa Business Run, wspierającego młode osoby po amputacjach, jest dla pracowników Citi już tradycją. Projekt Poland Business Run łączy wolontariat, pomaganie lokalnym społecznościom oraz promowanie zdrowego stylu życia. Zawodnicy drużyny Live Well at Citi biegną jako #CitiVolunteers – uczestnicząc w nim, pomagają podopiecznym Fundacji Poland Business Run.  Razem z pracownikami biegną też klienci Citi Handlowy.
- W Polsce z powodzeniem realizujemy globalną inicjatywę Live Well at Citi. Sportowe emocje łączymy w niej z celem społecznym: Pracownicy i klienci angażujący się w projekty Live Well at Citi nie tylko realizują sportowe pasje, ale też wspierają – każdym pokonanym kilometrem! – potrzebujących. Dlatego w tym roku ponownie angażujemy się w Warszawa Business Run, by dać szansę na lepsze życie osobom po amputacjach - mówi Maciej Kropidłowski, wiceprezes Citi Handlowy i Live Well at Citi Executive Sponsor.
180902_5463.jpg180902_5393.jpg180902_5352.jpg
Do jednej z naszych drużyn zaprosiliśmy dwukrotnego Mistrza Europy osób niepełnoprawnych w biegu na 200 i 400 metrów – Michała Kotkowskiego. #KibicujemyParaolimpijczykom i wspieramy ich na ich drodze na Igrzyska Paraolimpijskie w Tokio. Michał Kotkowski aktualnie przygotowuje się do Lekkoatletycznych Mistrzostw Świata Osób Niepełnosprawnych, które odbędą się już w listopadzie w Dubaju. Będzie tam reprezentował Polskę na dystansach: 100, 200 i 400 m (T37).
- Jest to też kolejne nasze działanie w kierunku budowania społeczeństwa, akceptującego różnorodność, w którym jest miejsce dla każdego, a osoby z niepełnosprawnością są zauważane i mogą liczyć na realne wsparcie. Dlatego też zostaliśmy partnerem Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego – ponieważ uważamy, że sportowcy z niepełnosprawnościami szczególnie zasługują na uwagę i podziw. - mówi Maciej Kropidłowski.
Oprócz udziału w Warszawa Business Run, pracownicy Citi w Polsce angażują się w akcję „Pomagam bardziej”, w ramach której każda z drużyn zbiera dodatkowe środki dla beneficjentów biegu.
Aby również zaangażować się w pomoc można wpłacić dowolną kwotę w ramach akcji „Pomagam bardziej” i dopingując drużynę Live Well at Citi
- 17  #KibicujemyParaolimpijczykom >>

>>.Dołącz. Działaj. Zmieniaj na lepsze.

Poland Business Run

Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj