Strona Głównamój blogPortfel? Wystarczy telefon - płać zbliżeniowo z Google Pay!
mój blog

Portfel? Wystarczy telefon - płać zbliżeniowo z Google Pay!

Portfel, telefon, karta. Zamiast pamiętać o wszystkim, weź ze sobą tylko to, bez czego nigdzie się nie ruszasz! Płatność telefonem z Google Pay to szybkie i wygodne rozwiązanie, które ułatwi codzienne zakupy i sprawi, że portfel nie będzie Ci już potrzebny.

Płatność zbliżeniowa Google Pay – gdzie z niej skorzystasz?
Na pewno zastanawiasz się teraz, czy płatność telefonem będzie rzeczywiście możliwa wszędzie tam, gdzie zazwyczaj płacisz kartą. Już rozwiewamy Twoje wątpliwości! Korzystaj z Google Pay i płać zbliżeniowo telefonem we wszystkich miejscach, w których dostępne są zwykłe płatności zbliżeniowe. Dzięki temu, kiedy robisz codzienne zakupy lub płacisz za kawę w kawiarni, nie musisz mieć przy sobie portfela lub pamiętać, żeby zabrać ze sobą kartę. Wystarczy Twój smartfon –  bez niego przecież i tak się nigdzie nie ruszasz!
Google Pay – czy to w ogóle bezpieczne?
Od jakiegoś czasu dużo mówi się o bezpieczeństwie w sieci, poufności danych i zabezpieczaniu naszych pieniędzy. Jednak wydaje się, że wciąż o wiele bardziej niebezpieczne jest płacenie gotówką niż kartą. Pieniądze czy portfel bardzo łatwo można stracić, jadąc komunikację miejską, stojąc w kolejce czy idąc ulicą. Z kartą jest zupełnie inaczej! I tak samo wygląda sprawa z płatnością zbliżeniową telefonem czy płacenie zegarkiem. Z Google Pay płacisz dokładnie tak samo, jak kartą - tyle, że robisz to dużo wygodniej, bo własnym smartfonem.
Płatność telefonem z Google Pay – jak to działa?
Masz wątpliwości, czy płacenie zbliżeniowe telefonem to dobry pomysł, bo wydaje Ci się to skomplikowane? Nic bardziej mylnego! Wystarczą 3 proste kroki:
  • Ściągasz aplikację Google Pay na swój telefon.
  • Rejestrujesz swoją kartę.
  • Płacisz telefonem za codzienne zakupy!
Zalety płatności zbliżeniowych Google Pay
  • Wygoda -  płatność telefonem jest szybka, a Ty nie musisz mieć przy sobie portfela.
  • Te same korzyści - gdy płacisz kartą, zbierasz punkty lojalnościowe i możesz korzystać z funkcji chargeback - w Google Pay jest dokładnie tak samo.
  • Dostępność - aplikacja jest całkowicie darmowa i dostępna w sklepie Google Play.
  • Nie tylko sklepy stacjonarne - płatności Google Pay są dostępne również w ramach usługi Przelewy24. Dzięki temu wygodnie zapłacisz również w sklepach internetowych!
Portfel? Już go nie potrzebujesz! Teraz o wiele wygodniej zapłacisz z Google Pay. Zawsze, kiedy tego potrzebujesz – wystarczy odblokować telefon i zbliżyć go do terminala – już dziś poczuj komfort płatności zbliżeniowych!

Google Pay Teraz Dostępny dla kart Citi Handlowy Mastercard

Teraz możesz wyjść na zakupy tylko z telefonem. Wystarczy dodać kartę Citi Handlowy Mastercard do aplikacji Google Pay. Płatności dokonasz tak samo, jak zwykłą kartą – wystarczy wybudzić telefon i zbliżyć go do terminala.

Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj