src="https://www.facebook.com/tr?id=143773809603902&ev=PageView&noscript=1" />
Strona GłównaAktualności#CitiVolunteers poszukują organizacji do współpracy
Aktualności

#CitiVolunteers poszukują organizacji do współpracy

Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy od wielu lat z sukcesem prowadzi jeden  z największych w Polsce programów wolontariatu pracowniczego. Obecnie poszukuje organizacji do współpracy całorocznej, która jednocześnie zostanie oficjalnym partnerem-beneficjentem programu Live Well at Citi w 2019 roku. To jedyny taki program, który łączy w sobie promowanie kultury zdrowia wśród pracowników Citi w Polsce z aspektem społecznym i wolontariatem. Zgłoszenia można wysyłać do 6 marca.

Fundacja poszukuje obecnie  placówek z okolic Warszawy,  które potrzebują wsparcia m.in. w ramach  prac remontowych i porządkowych, i organizacji zajęć (...) oraz dofinansowania realizowanych projektów

-W ciągu 7 ostatnich miesięcy ponad 100 wolontariuszy Citi zaangażowanych było w pomoc na rzecz ośrodka udzielającego schronienia dla kobiet doświadczających przemocy i ich dzieci, prowadzonego przez Fundację Centrum Praw Kobiet, mówi Bartosz Borowy, analityk ds. podatków, lider ubiegłorocznego projektu wolontariackiego Citi Global Community Day. -Była to akcja kompleksowa: pomoc przy przeprowadzce do nowej lokalizacji, remont podwórka, malowanie pomieszczeń, doposażenie ośrodka, a także przeprowadzenie szkoleń komputerowych, finansowych, zdrowego żywienia, aktywizacji zawodowej czy zajęć dla dzieci.
Projekt, który prowadzili u nas w roku ubiegłym wolontariusze Citi, przerósł nasze najśmielsze oczekiwania, podkreśla Urszula Nowakowska, prezeska Fundacji Centrum Praw Kobiet. - Praca z nimi może być przykładem zaangażowania społecznego dla innych. Zachęcam do uczestniczenia w takich projektach. Naprawdę warto jest zobaczyć rezultaty swojej pracy i radość tych, na rzecz których się pracuje, dodaje.
Fundacja poszukuje obecnie  placówek z Warszawy i okolic, które potrzebują wsparcia w ramach  prac remontowych, ogrodniczych, porządkowych, organizacji zajęć dla dzieci, młodzieży, seniorów, osób z niepełnosprawnościami. Oprócz pomocy w postaci pracy wolontariuszy Fundacja oferuje również dofinansowanie realizowanych projektów.
GCD_ CPK03.jpg
Do Fundacji zgłaszać się mogą różne placówki: ośrodki wsparcia dla osób z niepełnosprawnościami, domy dziecka, domy spokojnej starości, ośrodki dziennego pobytu, domy pomocy społecznej, domy samotnej matki. Warunkiem zgłoszenia jest wypełnienie formularza  oraz  przesłanie go  na adres wolontariat@kronenberg.org.pl
Zgłoszenia składać można do 6 marca.

Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy koordynuje jeden z największych programów wolontariatu pracowniczego w Polsce, istniejący od 2005. Co roku nasi wolontariusze trafiają z pomocą do tysięcy osób z całej Polski. Angażują się w prace remontowe, ogrodnicze, porządkowe, organizują zajęcia z zakresu edukacji finansowej, ekologii czy nowych technologii.

Program Live Well at Citi to jedyna w swoim rodzaju inicjatywa, w ramach której pracownicy Citi w Polsce angażują się w aktywności popularyzujące zdrowy styl życia. Podczas sportowych zawodów razem z klientami Banku tworzą jedną drużynę, a każdy taki projekt wspiera wybrany cel charytatywny.
Załączniki

Pobierz wszystkie

FORMULARZ_ZGŁOSZENIA.PDF

pdf | 559 KB

Pobierz
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj
src="https://www.online.citibank.pl/scripts/tracking/mbox.js " /> src="https://www.facebook.com/tr?id=143773809603902&ev=PageView&noscript=1" />