Strona GłównaAktualności100% rabatu na oprocentowanie w Xiaomi 
Aktualności

24 niespodzianki od Citi Specials

100% rabatu na oprocentowanie w Xiaomi 

Citi Handlowy proponuje raty RRSO 0% na najnowsze smartfony oraz elektronikę użytkową od Xiaomi. Płacąc kartą kredytową Citi Handlowy za zakupy w Xiaomi, ich koszt można samodzielnie rozłożyć na 24 nieprocentowane raty.

Chińska marka Xiaomi to uznany producent urządzeń hi-tech i inteligentnego wyposażenia domów. Niedawno spółka poinformował, że rozpoczyna globalną współpracę z siecią IKEA w zakresie rozwiązań „smart house” oraz urządzeń internetu rzeczy.  Dla wszystkich posiadaczy karty kredytowej Citi Handlowy przygotował specjalną świąteczną ofertę: od 01.12 do 31.01.2019 kupując produkty marki Xiaomi o wartości powyżej 100 zł transakcję można rozłożyć nawet na 24 raty z oprocentowaniem 0%. Można to zrobić samodzielnie poprzez SMS lub w serwisie bankowości elektronicznej Citibank Online. Oferta dotyczy zakupów w sklepie internetowym http://www.mi-home.pl lub w salonie Mi-STORE w warszawskim Centrum Handlowym Arkadia.
To tylko jedna ze świątecznych ofert dla Klientów banku. Na grudzień Citi Handlowy przygotował także 23 inne niespodzianki – w świątecznym kalendarzu Citi Specials nie zabraknie wyjątkowych rabatów od partnerów Programu Korzyści Citi Specials do -50%, odkrywanych w kolejnych dniach grudnia. Pierwsze niespodzianki to m.in. -15% na zegarki marki Fossil i taki sam rabat na zakupy marki odzieżowej Top Secret. Rabaty będa obowiązywały nawet do połowy stycznia. Kalendarz adwentowy Citi Specials jest dostępny pod linkiem. 
XIAOMI-prelog-920x520-swiateczne.jpg

Odkrywaj świąteczne zniżki z kartami Citi Handlowy!

Dla posiadaczy kart Citi Handlowy przygotowaliśmy specjalny kalendarz adwentowy, który kryje w sobie 24 oferty u partnerów programu Citi Specials. Każdego dnia na tej stronie odkryjemy dla Ciebie nową ofertę!

Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj