Strona Głównaludzie & wydarzeniaCo łączy Teatr 6.piętro z posiadaczami karty kredytowej - &nbsp;film<br>
ludzie & wydarzenia

Co łączy Teatr 6.piętro z posiadaczami karty kredytowej -  film

Takie okazje nie zdarzają się codziennie i na pewno warto świętować je razem. Żeby uczcić 20-lecie Karty Kredytowej Citibank w Polsce - pierwszej takiej karty na polskim rynku - nasi klienci zostali zaproszeni do Teatru 6. piętro na specjalny pokaz przedpremierowy spektaklu "Niezwyciężony".

Zaproszeni klienci - posiadacze Karty Kredytowej Citibank wraz z osobami towarzyszącymi - obejrzeli najnowszy spektakl Teatru: polską prapremierę znakomitej sztuki Torbena Bettsa „Niezwyciężony” w reżyserii Eugeniusza Korina. Na deskach wystąpi plejada znakomitych polskich aktorów: Agnieszka Grochowska, Aleksadra Popławska, Szymon Bobrowski i Bartłomiej Topa.

– Cieszymy się, że klienci Karty Kredytowej Citibank są z nami od tylu lat. To świadczy o tym, jak bardzo wygodna, bezpieczna i doceniana jest nasza karta. W ramach programu #CitiSmile zapraszamy klientów Karty do korzystania ze specjalnych niespodzianek i unikatowych ofert, takich jak eksluzywny, premierowy spektakl filmowy lub teatralny czy trening z kultowymi już trenerkami. Staramy się, aby klienci także cieszyli się, że są z nami  - mówi Marcin Domagała, dyrektor Departamentu Departamentu Zarządzania Produktem Karta Kredytowa. 
Wyjątkowy spektakl dla zaproszonych klientów otworzył dyrektor teatru Michał Żebrowski. Za bilety na spektakl klienci Banku zapłacili symboliczne 5 pln, a zebrana kwota zostanie przekazana na cele charytatywne - wesprze Dom Dziecka nr 2 w Łodzi.  

Oprócz #CitiSmile posiadacze kart wydawanych przez bank mogą także korzystać z Programu Rabatowego, który oferuje zniżki nawet do 50% w ponad 4800 punktach usługowo-sprzedażowych w całej Polsce. To pierwsza i jedna z największych jeśli chodzi o liczbę partnerów oraz miejsc inicjatywa tego typu w Polsce. Klienci Citi Handlowy mogą z nich korzystać przez cały rok. Oprócz regularnych rabatów, posiadacze kart kredytowych mają dostęp do wyjątkowych okazji, tzw. gorących ofert. To limitowane w czasie specjalne promocje i zniżki w wybranych punktach.
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj