Strona Głównaludzie & wydarzeniaCiti Handlowy partnerem Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2021
ludzie & wydarzenia

Citi Handlowy partnerem Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2021

Citi Handlowy dołączył do partnerów Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2021, rankingu najszybciej rosnących firm technologicznych w Europie Środkowej. Celem programu, który od ponad 20 lat organizuje firma doradcza Deloitte, jest promocja innowacyjnych spółek i ich technologii, stworzenie platformy do networkingu i rozwoju biznesów.
Ranking obejmie dwie kategorie „Fast 50” i „Companies to Watch”. W tym roku po raz drugi zostanie przyznana również nagroda „Impact Stars” dla firmy, której technologie, produkt lub usługi mają pozytywny wpływ na otoczenie. Podczas gali Maciej Kropidłowski, wiceprezes zarządu Citi Handlowy, weźmie udział w rozmowie o współpracy z fintechami, wpływie technologii na banki i finansowaniu działalności szybko rosnących firm technologicznych. W imieniu Citi Handlowy nagrodę w kategorii Impact Stars wręczy Katarzyna Wawrzyniak, dyrektor Departamentu Relacji z Klientami Digital CCB.
Od kilku lat firmy z Polski dominują w rankingu Deloitte. Na przestrzeni dwóch dekad wysokie miejsca zajmowały m.in. CD Projekt, home.pl, eCard, Pracuj.pl czy LiveChat. W ubiegłorocznej edycji w głównej kategorii „Fast 50” uplasowało się 15 firm z Polski, a na czele rankingu stanął Packhelp – twórca platformy pozwalającej projektować i zamawiać spersonalizowane opakowania online.
- Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu odwagi w działaniu i życzymy im dalszego dynamicznego rozwoju. Szczególnie cieszę się, że w tej edycji wyróżniono firmy, które w swojej działalności kierują się chęcią wywierania pozytywnego wpływu na społeczeństwo i środowisko. To wartości, które są ważne dla Citi Handlowego – mówi Maciej Kropidłowski, wiceprezes zarządu banku. - W naszym banku wspieramy firmy w ich ambicjach. Przed firmami technologicznymi świat nie ma granic, a my jako partner mamy rozwiązania, które pomogą im rozwijać się szybko i bezpiecznie.
Dzięki przynależności do globalnej sieci Citi, bank Citi Handlowy wspiera polskie firmy w rozwoju i specjalizuje się w obsłudze klientów działających na różnych rynkach. Zapewnia rozwiązania, które pomagają w wyjściu z biznesem poza granice Polski - doradztwo w zakresie strategicznych inwestycji i partnerstw, dostęp do rynków kapitałowych i zapewnienie finansowania w różnych formach. Obecnie bank pełni funkcję globalnego współkoordynatora oraz współprowadzącego księgę popytu przed planowanym IPO jednego z laureatów poprzednich edycji rankingu, firmy Pracuj.pl.

Już w najbliższy czwartek ogłoszone zostaną wyniki tegorocznej edycji rankingu. W trakcie finału Technology Fast 50, realizowanego w wirtualnej formule, poznamy twórców polskich spółek, które znajdą się w rankingu. Wydarzenie transmitowane będzie w czwartek, 25 listopada 2021 o godz. 19.00 na stronie www.deloitte.com/pl/GalaTechnologyFast50.
Spotkanie poprowadzi dziennikarz Jarosław Kuźniar.  
#CEFAST50 #fastgrowingtechcompanies  
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj