Strona Głównaludzie & wydarzeniaPerspektywy dla rynku metali na 2022 r.
ludzie & wydarzenia

Perspektywy dla rynku metali na 2022 r.

Gospodarka powraca na ścieżkę ożywienia, ale nie obywa się to bez turbulencji związanych z cenami surowców i energii. Nasi klienci oczekują wsparcia i korzystają z naszej wiedzy i doświadczenia, którymi chętnie się dzielimy. Dlatego na początku listopada Sektor Rynków Finansowych i Bankowości Korporacyjnej Citi Handlowy zaprosił klientów na konferencję online „Perspektywy dla rynku metali na 2022 r.” z udziałem Tracy Liao, Commodities Strategist, Citi Research oraz Piotra Kalisza, Głównego Ekonomisty Citi Handlowy.

W trakcie spotkania Piotr Kalisz, główny ekonomista Citi Handlowy, przedstawił szczegółowe analizy makroekonomiczne Polski i na świata w kontekście rosnącej dynamiki inflacji i jej perspektyw. Omówił też prognozy wzrostu PKB Polski na nadchodzące kwartały i wpływ zaburzeń w łańcuchach dostaw. W drugiej części wydarzenia Tracy Liao, Commodities Strategist, Citi Research, przedstawiła perspektywy dla rynku metali, w szczególności cen miedzi, aluminium, niklu i stali. Spotkanie poprowadził Piotr Łaś, ekspert ds. Zarządzania Ryzykiem Finansowym w Citi Handlowy.
Zapraszamy do obejrzenia zapisu z tego wydarzenia:
Citi Handlowy Magazyn to inspirujący blog dla klientów indywidualnych, biuro prasowe dla mediów i magazyn tworzony przez ekspertów bankowych. Ważne informacje o charakterze materiałów zamieszczanych w Citi Handlowy Magazyn tutaj